7/24 : 0544 795 8909

motokurye_normal_kurye

Moto Kurye

Motorlu Kurye Hizmeti, İstanbul il sınırları içerisinde herhangi bir adresten herhangi bir adrese nokta teslimatı yapılmasını kapsamaktadır.
motokurye-express-kurye

Express Moto Kurye

Ulaştırılmasını istediğiniz emtialarınızı en hızlı şekilde belirttiğiniz adrese teslim etmek amacıyla hizmetinize sunulan kurye seçeneğidir.
motokurye-vip-kurye

VIP Moto Kurye

Tüm müşterilerimiz için özel olarak uygulamakta olduğumuz; En acil, en hızlı ve en güvenli kurye gönderi türüdür. Bu gönderinin kurye fiyatı normal kurye gönderisinden farklıdır.
motorlugece

7/24 Moto Kurye

7/24 Kurye hafta içi saat 19:30′dan Cumartesi 16:00′dan saat sonra ve resmi tatil günlerinde istemiş olduğunuz kurye hizmetidir.

Abonelik için: 444 6273

motokurye_gumruk-kurye

Gümrük Moto Kurye

İthalat ve İhracat evrakları için İstanbul içerisinde bulunan tüm Gümrük Müdürlükleri, Acente ve Ticaret Odası gibi kurumlarda sizin için ordino ve konşimento evrakların alınma ve teslim hizmeti.

motokurye_ucak-kargo-motokurye-kurye

Uçak Kargo Moto Kurye

İstanbul’da ki Sabiha Gökçen Uluslararası Hava limanı ve Atatürk hava limanlarında bulunan Uçak Kargo aracılığıyla Türkiye’nin 32 noktasına teslimat hizmeti.

Gidiş-Dönüş Moto Kurye

Gidiş/Dönüş Moto Kurye

Herhangi bir adreste işlem yapılması gereken evrak,ürün ya da verinin sizden alınarak ilgili adrese götürülmesi ve yapılması gereken işlemlerin yaptırılması sonrasında geri alınarak sizlere ya da belirtilen adrese ulaştırılması hizmetidir.

motokurye-arabalı-kurye1

Arabalı Moto Kurye

Motorlu Kurye Hizmeti, İstanbul il sınırları içerisinde herhangi bir adresten herhangi bir adrese nokta teslimatı yapılmasını kapsamaktadır.

 

Hizmet aldığınız firmanın P1 ve K2 belgesini sorgulayınız!

Yetki Belgemiz

P1 Belgesi şehiriçi gönderi teslimatı yapan firmaların uyması gereken kuralları yapılandırır ve tüketicinin doğru hizmeti alması için gerekli şartların oluşturulmasını koordine eder.
Bakanlığın yetkili birimleri tarafından düzenli olarak incelenen ve takip edilen firmalar şartları yerine getirmediği zaman belge iptaline varacak cezalarla karşı kaşıya kalabilirler.


motokurye_p1-belgesi-2017-
motokurye-k2-belgesi-moto-kurye

Teslimat bilginiz anında posta kutunuzda!


Yorumlar

Yaklaşık 8 yıldır çalıştığımız Motokurye, hızlı servisiniz ve müşteri memnuniyetiniz her zaman takdiri kazanmış bir şirkettir,Başarılarınızın devamını dileriz
Mehtap Başkan
Kurye sektörunde 1990 yıllından beri hizmet veren,müşteri ilişkiler ileri düzeyde profosyonel kalıtelı ve hoşgörlü bir hizmet anlayılşı var. başarılarınızın daim olması dilegi ile
Alper Kürşat Şişman
  MOTO KURYE iki üç arkadaşın kurmuş olduğu bir firma değildir. ilklerin başındadır. yöneticisi ise 80 li yılların sonundan bu yana bu işin içinde olması icabıyla sektörün beklentilerinin farkındalığı ile hep yerini korumuştur. başarılarının devamını dilerim!
  Çetin Çetin
  Motokuryeye lazım olunca Motokurye aranır. Yetişmesi gereken her işimizde siz varsınız. Hizmetleriniz için teşekkürler.
  Erdem Yılmaz

  info@motokurye.com.tr

  Avrupa Yakası Adresimiz

  Şehit Ahmet Sk No.34 Şişli / İstanbul | 0212 288 2737

  Anadolu Yakası Adresimiz

  Rehber sokak No.28 Üsküdar / İstanbul | 0216 290 6590