7/24 : 0544 795 8909

motokurye_normal_kurye

Moto Kurye

Motorlu Kurye Hizmeti, İstanbul il sınırları içerisinde herhangi bir adresten herhangi bir adrese nokta teslimatı yapılmasını kapsamaktadır.
motokurye-express-kurye

Express Moto Kurye

Ulaştırılmasını istediğiniz emtialarınızı en hızlı şekilde belirttiğiniz adrese teslim etmek amacıyla hizmetinize sunulan kurye seçeneğidir.

motokurye_vip-kurye-hizmeti-1

VIP Express Moto Kurye

En acil, en hızlı ve en güvenli kurye gönderi türüdür. Bu gönderinin kurye fiyatı normal kurye gönderisinden farklıdır.

Abonelik için: 444 6273

motorlugece

7/24 Moto Kurye

7/24 Kurye hafta içi saat 19:30′dan Cumartesi 16:00′dan saat sonra ve resmi tatil günlerinde istemiş olduğunuz kurye hizmetidir.Bu gönderinin kurye fiyatı normal kurye gönderisinden farklıdır.

Gidiş-Dönüş Moto Kurye

Gidiş/Dönüş Moto Kurye

Herhangi bir adreste işlem yapılması gereken evrak,ürün ya da verinin sizden alınarak ilgili adrese götürülmesi ve yapılması gereken işlemlerin yaptırılması sonrasında geri alınarak sizlere ya da belirtilen adrese ulaştırılması hizmetidir.

motokurye-arabalı-kurye1

Arabalı Moto Kurye

Motorlu Kurye Hizmeti, İstanbul il sınırları içerisinde herhangi bir adresten herhangi bir adrese nokta teslimatı yapılmasını kapsamaktadır.

 

Hizmet aldığınız firmanın P1 ve K2 belgesini sorgulayınız!

Yetki Belgemiz

P1 Belgesi şehiriçi gönderi teslimatı yapan firmaların uyması gereken kuralları yapılandırır ve tüketicinin doğru hizmeti alması için gerekli şartların oluşturulmasını koordine eder.
Bakanlığın yetkili birimleri tarafından düzenli olarak incelenen ve takip edilen firmalar şartları yerine getirmediği zaman belge iptaline varacak cezalarla karşı kaşıya kalabilirler.


motokurye_p1-belgesi-2017-
motokurye-k2-belgesi-moto-kurye

Teslimat bilginiz anında posta kutunuzda!

 Kurye Teslim Maili

Gönderileriniz sonrasında teslimat bilgilerinizden anında haberdar olmak için kayıtlarımıza bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Bu bilgiler sayesinde Moto Kurye teslimatı yaptığı anda kayıtlı mail adresinize  teslimat bilgileri aktarılacaktır. 

Memnuniyetiniz bizim için önemlidir.


Yorumlar

Yaklaşık 8 yıldır çalıştığımız Motokurye, hızlı servisiniz ve müşteri memnuniyetiniz her zaman takdiri kazanmış bir şirkettir,Başarılarınızın devamını dileriz
Mehtap Başkan
Kurye sektörunde 1990 yıllından beri hizmet veren,müşteri ilişkiler ileri düzeyde profosyonel kalıtelı ve hoşgörlü bir hizmet anlayılşı var. başarılarınızın daim olması dilegi ile
Alper Kürşat Şişman
  MOTO KURYE iki üç arkadaşın kurmuş olduğu bir firma değildir. ilklerin başındadır. yöneticisi ise 80 li yılların sonundan bu yana bu işin içinde olması icabıyla sektörün beklentilerinin farkındalığı ile hep yerini korumuştur. başarılarının devamını dilerim!
  Çetin Çetin
  Motokuryeye lazım olunca Motokurye aranır. Yetişmesi gereken her işimizde siz varsınız. Hizmetleriniz için teşekkürler.
  Erdem Yılmaz

  info@motokurye.com.tr

  Avrupa Yakası Moto Kurye

  Şehit Ahmet Sk No.34 Şişli / İstanbul | 0212 288 2737

  Anadolu Yakası Moto Kurye

  Rehber sokak No.28 Üsküdar / İstanbul | 0216 290 6590