Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir Kurye firması faaliyete geçtiği günden bu yana özel araçları ile değerli müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sektöründe yaptığı işlerindeki başarısından ötürü tercih listesinde üst sırada yer aldığından dolayı öncü konumdadır.

Acil ulaştırmanız gereken evraklarınız da, dosyalarınızda ya da özel zarflarınız da en ufak bir zarar söz konusu olmaksızın arzu ettiğiniz adrese minimum sürede oluşturan uzman ekip kadrosuyla 7/24 kuryeleri ile hizmet vermektedir.

Ayrıca acil kurye amacını benimsemiş planlarını bu ölçütte düzenleyen, nitelikli dağıtım, pazarlama ve organizasyon faaliyetlerini kusursuz yerine getiren firmadır.

Kuruluşundan bu yana örnek alınan Bahçeşehir kurye gönderilen kuryelerin takibini geliştiren ilk firmalardan biridir. Teknolojik alt yapıyı üst noktada kullanmaktadır.

Sektörde Farklılık

Bahçeşehir kurye firmasında randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat gibi alternatiflerin uygulanmasında faal bir görev almıştır.

Müşterilerine net bilgi vermek adına anında takip ve raporlama sisteminin bulunmasının yanı sıra kuryelerin alandaki konumu ile teslimat sonuçlarını istediğiniz an öğrenme imkanı da bulunmaktadır.

Moto kuryeye ihtiyaç duyduğunuz anda firmanın bilgi işlem ve çağrı merkezi hizmetlerinde bulunan uzman ekibi çalışmaları ile hizmetinizdedir.

Bahçeşehir kurye hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli moto kurye hizmeti sunmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz an iletişim numaralarından her an ulaşma imkanı bulunmaktadır.

Hızlı, kaliteli, güvenilir ve zamandan tasarruf eden firma express kurye, acil kurye, arabalı kurye, Bahçeşehir kurye, gece kurye, toplu dağıtım kurye, normal kurye gibi seçeneklerle hizmetinizdedir.

Hata oranı neredeyse sıfır olan firma size bir telefon kadar yakınınızda bulunmaktadır.

Kurye Fiyatları sayfamızdan A4 zarf ebatlarındaki Motorlu Kurye Ücret bilgisi için bulunduğunuz yeri ve göndermek istediğiniz semti seçerek fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre daha büyük ebatlı gönderileriniz için Arabalı Kurye; aciliyet durumuna göre Normal Kurye, Express Kurye, Vip Kurye seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kurye Hizmeti verebilecek kayıtlı firmalar için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mesai saatleri dışındaki 7/24 Kurye taleplerinizi 0544 795 89 09 numaralı hattımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Call Now Button0544 795 89 09
×