İkitelli Organize Kurye

İkitelli Organize Kurye hizmetleri prestijli bir firma olmak ve siparişleri müşterilerine en hızlı şekilde teslim etmek istiyorsanız, bunu mutlaka en güvenilir marka ile yerine getirmek isteyebilirsiniz.

Motor aracılığı ile İstanbul genelinde çalışmalarını sürdüren işletmemiz, İkitelli'de ve civarında da Moto Kurye olarak sizlerin yanında yer almaktadır.

Acil olarak ulaştırılmasını istediğiniz her türlü paket ve kolileri garantili ilkeler ile teslim ettiğimizin sözünü vermek isteriz.

Haftanın 7 günü ve dilediğiniz zaman ihtiyaç duyduğunuz kurye için bizimle tanışmanız yeterlidir.

Biz, sektörde sahip olduğumuz deneyim ve tecrübemiz ile size umduğunuzdan daha fazlasını sunacak ve memnun kalmanın sınırlarını ortadan kaldıracağız.

Hemen Arayın Dakikalar İçinde Adresinize Gelelim

Sizleri mutlu edebilmek üzere daima yenilenen hizmet içeriğimizle destek verdiğimizi de söylemeliyiz.

Yalnızca bir telefon ile muhteşem bir sonuç almanın ne denli olası olduğunu keşfedebilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz ve talebinizi ilettiğiniz andan itibaren en geç yarım saat gibi kısa bir süre zarfında adresinize geleceğiniz.

Moto Kurye için İstanbul içinde hem kargo hem de paketlerinizi exspress anlayışla taşıdığımıza tanıklık edeceksiniz.

Eğer sürekli gönderileriniz oluyor ise size özel olarak motor tahsis edebileceğimizi ve bunun için her ay makul kiralama bedelleri ödeyeceğiniz sözünü de verebiliriz.

Bu sayede firmanızın kurumsal anlayışını yükseltecek ve değerini zirveye çıkartmanın hiç de zor olmadığını anlayacaksınız.

Standart ve Ekspres Hizmet Seçeneklerimiz

Gönderim ile ilgili süreci doğru bir şekilde değerlendirmek adına İkitelli'de için farklı hizmet paketlerimiz bulunduğunu da söylemeliyiz.

Standart hizmetimiz gün içerisinde teslim sağlarken, exspress seçeneği istediğiniz zamanda kargonuzu gerekli yerlere ulaştırmaktadır.

Bütün işler için hem aktif olarak hizmet isteklerinizi ileteceğiniz çağrı merkezini arayabilir hem de size geri dönüş yapabileceğimiz formu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.

Şirketimizin, siz müşterilerimizin cebini de düşündüğünü ve tahmin ettiğinizden daha düşük fiyat listesi ile yanınızda yer aldığını da bilmelisiniz.

Yüzünüzü güldüren, sizi asla ekstra prosedürler ile uğraştırmayan ve tüm çalışmalarını belgeli olarak gerçekleştiren ailemizle hareket edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için hemen 0212 288 27 37 no’lu telefonumuzu arayabilirsiniz.

Kurye Fiyatları sayfamızdan A4 zarf ebatlarındaki Motorlu Kurye Ücret bilgisi için bulunduğunuz yeri ve göndermek istediğiniz semti seçerek fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre daha büyük ebatlı gönderileriniz için Arabalı Kurye; aciliyet durumuna göre Normal Kurye, Express Kurye, Vip Kurye seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kurye Hizmeti verebilecek kayıtlı firmalar için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mesai saatleri dışındaki 7/24 Kurye taleplerinizi 0544 795 89 09 numaralı hattımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Call Now Button0544 795 89 09
×