İstanbul Kurye hizmeti Anadolu yakasında Çamlıca şubemizden; Avrupa yakasında kurye hizmetleri Mecidiyeköy şubemizden yönetilerek gerçekleştirilmektedir.

Anadolu yakasında motorlu kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 0216 290 65 90 Avrupa yakasında ise 0212 288 27 37 numaralı hattımızdan bize iletebilirsiniz.

Bulunduğunuz yere en yakın motorlu kurye sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde tarafından adresinizden teslim alınacaktır.

 

İstanbul Kurye Bölgeleri

Anadolu Yakası Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerine bağlı bütün semtlerde;

Avrupa Yakası Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Hadımköy, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerine bağlı bütün semtlerde mesai saatleri içinde kuryelerimiz bulunmakta olup İstanbul içinde herhangi bir adrese birkaç saat içinde teslimat yapabilmekteyiz.

 

İstanbul Kurye Fiyatları

İstanbul Kurye Fiyatları sayfamızdan A4 zarf ebatlarındaki Motorlu Kurye Ücret bilgisi için bulunduğunuz yeri ve göndermek istediğiniz semti seçerek fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre daha büyük ebatlı gönderileriniz için Araçlı; aciliyet durumuna göre Normal, Express  ya da Vip  seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kurye Hizmeti verebilecek kayıtlı firmalar için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı‘nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mesai saatleri dışındaki 7/24 Gece Kurye taleplerinizi 0544 795 89 09 numaralı hattımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.