Özellikle pandemi koşulları ile birlikte insanların alışveriş alışkanlığı gittikçe internet sitelerine yönelmeye başlamıştır. Günümüzde sadece kıyafet, kırtasiye ya da teknolojik aletler gibi eşyalar değil basit mutfak alışverişleri bile internet üzerinden yapılmaktadır. İnternetten yapılan bütün alışverişlerin ya da gönderilen belgelerin kargo yoluyla ulaşması oldukça sürer. İşte burada devreye verdiğimiz İstanbul kurye hizmeti girmektedir.

İstanbul gibi bir metropol şehrinde, insanların sürekli artan ihtiyaçlarını karşılamak adına kuryelerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Tüm gönderilerinizi özenle ve güvenle taşıyan kuryelerimiz, aldığınız ürünleri kısa süre içinde size teslim etmektedir. İstanbul’un bütün semt ve ilçelerine güvenli bir şekilde acil kurye, arabalı kurye, motor kurye ve yaya kurye gibi hizmetler sunmaktayız. Daha detaylı bilgi almak ve sorularınızı sormak için siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Moto Kurye

Dünyayı derinden sarsan COVID-19 pandemisi ile birlikte, günlük teslimat yapan kurye sektörü oldukça gelişmiştir. 30 yıldır İstanbul kurye hizmeti veren firmamız, pandemi ile birlikte daha da fazla insana ulaşmıştır. Güvenli, dikkatli ve hızlı hizmetimiz sayesinde en büyük paketlerden en narin paketlere kadar gün içinde pek çok gönderiyi sahibine ulaştırmaktayız. Zaman kavramının günümüz dünyasında ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden müşterilerimizin 1 dakikasını bile boşa harcamamaktayız. İstanbul içindeki her ilçe ve semtten gönderilerinizi teslim alarak müşterilerimize üst düzey standartlara sahip bir hizmet anlayışı sunmaya çalışıyoruz. Eğer sizin de İstanbul için taşınması gereken belge ve paketleriniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İstanbul Motor Kurye

Kalabalık olan İstanbul şehrinin aşılması güç trafiği sebebiyle aciliyeti olan belge ve paketleri zamanında yetiştirmek için size en iyi hizmeti sunmaktayız. İstanbul genelinde verdiğimiz motor kurye hizmetine dair detayları, şu şekilde açıklamak mümkün:

  • Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte İstanbul’un trafiğini aşarak istediğiniz ürünleri gitmesi gereken yerlere güvenle taşımaktayız.
  • Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde adresinize en yakın olan motor kuryemiz size gelerek paketinizi teslim almaktadır.
  • Kuryemiz paketi teslim alır almaz hızlı bir şekilde paketinizin teslimatını gerçekleştirmek adına yola çıkmaktadır.
  • Tüm süreç boyunca kuryemiz sizi bilgilendirmekle yükümlüdür.
    Böylece hem paketinizin güvenliğinden endişe duymazsınız hem de üstün hizmet anlayışımızla tanışmış olursunuz.

Bunlara ek olarak araçlarımızın hepsi çeşitli takip yazılımları ve GPS ile desteklenmektedir. Bu sayede kuryelerimizi adım adım takip edebilirsiniz. Aynı zamanda size paketinizin tahmini varış süresi hakkında bilgi vermekteyiz.

İstanbul Motorlu Kurye

Firma olarak, oluşabilecek sorunlara en aza indirger ve sizlere aksaklık yaşatmadan hizmet vermekteyiz. Motorlu kurye sektöründe verilen hizmetin müşteriyi memnun etmek amacıyla en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü firmamıza teslim ettiğiniz paketlerin hasarsız ve tam zamanında teslim edilmesi bizim için çok önemlidir. Bu nedenle son teknolojiye göre dizayn edilen araçlarımız ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız sizlere hizmet vermektedir. Özellikle daha hızlı teslimat sağlayabilmek için kullandığımız motorlu kuryeler sayesinde paketleriniz gün içinde alıcısına ulaşmaktadır. Böylece endişelenmenize gerek kalmamaktadır.
Bizimle iletişime geçtiğiniz anda adresinize en yakın olan motorlu kuryemiz yola çıkar. Sonrasında söz konusu olan paketi hızlı bir şekilde teslim alır. Paketi teslim alan motorlu kurye, en kısa süre içinde adrese teslim etmek için yola çıkar. Paketiniz gün içinde hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilir.

İstanbul Acil Kurye

Özel ya da VIP kurye olarak da bilinen acil kuryeler, kurye hizmetleri arasındaki en hızlı teslimat biçimidir. Acil kuryeler, teslimat sırasında sadece sizin gönderinizi almak ve teslim etmek zorundadırlar. Başka gönderi teslim alamayan acil kuryeler bu sayede olabilecek en hızlı şekilde kargonuzu teslim etmektedirler. Başka gönderi teslim alamamalarının bir diğer sebebi de kendi ve trafikteki diğer insanların can güvenliğidir. Acil gönderiyi yetiştirmeye çalışırken panik yapmaması ve acele etmemesi için acil kuryeler sadece tek bir gönderi taşımaktadırlar. İstanbul kurye hizmeti kapsamında iki adres arasında en hızlı ve en güvenli yapılan teslimat türü acil kuryedir.

İstanbul Express Kurye

Kalabalık nüfusuyla dikkat çeken İstanbul şehrinde kurye servislerinin verdiği hizmete pek çok insan ihtiyaç duymaktadır. Firma olarak bu ihtiyacınızı anlıyoruz. Bu nedenle gönderilerinizi en kısa süre içinde teslim etmek adına ekip arkadaşlarımızla sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Express kurye, hızlı kurye ismiyle de bilinmektedir. İstanbul içerisinde bir adresten başka bir adrese çok kısa süre içinde ulaşması gereken gönderilerinizi, en kısa süre içinde teslim etmekteyiz. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Arabalı Kurye

İstanbul’un kalabalık nüfusu göz önüne alındığında taşınması gereken belge, eşya ve paketlerin sayısı oldukça fazladır. İstanbul içerisinde bir noktadan ötekine kısa sürede gönderilmesi gereken belgeleriniz ya da eşyalarınız var. Ama motorla gidecek kadar küçük değiller mi? Gönderinizin boyutunu ve hassasiyet durumunu bize bildirdiğiniz takdirde ürününüzü gün içerisinde İstanbul il sınırları dahilinde teslim etmemiz mümkündür. İşinde profesyonel olan çalışanlarımız sayesinde belgeleriniz veyahut eşyalarınız zarar görmeden dikkatli bir şekilde alıcısına teslim edilmektedir.

İstanbul Uçak Kargo

İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayan insanların sıklıkla kullandığı kurye servisleri, birbirinden farklı araçlar ile teslimat yapan kurye hizmetleridir. Bu hizmetler dahilinde pek çok farklı büyüklükte evrak, belge, paket ve eşya teslim alınır. Bu hizmetlerden biri de uçak kargolardır. Uçak kargolar, İstanbul ili dışında hava taşıma hizmeti veren illere yapılan ve THY Kargo ofisi ile anlaşmalı çalıştığımız kurye hizmetleridir. Eğer sizin de İstanbul dışına hızlı ve güvenilir bir şekilde gitmesi gereken gönderileriniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.