Maslak Kurye

Maslak Kurye hizmeti ile bölgemiz içinde ki herhangi bir adrese kurye ihtiyacınız için 0212 217 06 90 sabit numaramızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Konum ve süre olarak en uygun kurye adresinize en fazla 30 dakika içinde ulaşacak olup gönderiyi teslim alacaktır.

Müşteri hizmetlerimiz ile yaptığınız görüşme esnasında gönderinizin aciliyet durumunu bildirdiğiniz taktirde en güvenli ve suratli teslimatı için sizlere yardımcı olunacaktır.

Maslak’da Kurye hizmetleri plazalardaki firmalar tarafından ivedi gitmesi gereken evrakların sorunsuz bir şekilde teslimi için tercih edilmektedir.

İşlerinizin zamanında yürümesi ve firma masraflarının asgari düzeye düşürmeniz için size yardımcı olmaya hazırız.

İstanbul’un en yoğun trafiğine sahip semtinde kendi araçlarınız ve personelinizin yoğunluğunu alıp bütün çevreye yayılmış deneyimli kuryeleri ile hizmet veren firma ile çalışma fırsatını değerlendirerek sektörünüzdeki firmaların önüne geçme olanağını seçebilirsiniz.

Kurye Fiyatları sayfamızdan A4 zarf ebatlarındaki Motorlu Kurye Ücret bilgisi için bulunduğunuz yeri ve göndermek istediğiniz semti seçerek fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre daha büyük ebatlı gönderileriniz için Arabalı Kurye; aciliyet durumuna göre Normal Kurye, Express Kurye, Vip Kurye seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kurye Hizmeti verebilecek kayıtlı firmalar için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mesai saatleri dışındaki 7/24 Kurye taleplerinizi 0544 795 89 09 numaralı hattımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Call Now Button0544 795 89 09
×