Mecidiyeköy Kurye

Mecidiyeköy Kurye olarak 7/24 kurye hizmeti vermekteyiz. Mecidiyeköy’den İstanbul il sınırları içinde her noktaya kurye ihtiyacınız için 0212 288 27 37 hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

En yakın kuryemiz tarafınıza yönlendirilerek en geç 30 dakika içerisinde sizden teslim alınacaktır.

Gönderinizin sipariş işlemi oluşturulması esnasında aciliyet durumunun müşteri hizmetlerimize belirtilmesi durumunda en hızlı ve güvenli şekilde teslimat için size yardımcı olanacaktır.

Mecidiyeköy’de Kurye hizmetleri kurumsal şirketler tarafından lojistik sorunların hızlı bir şekilde çözümü için tercih edilmektedir.

Zamandan ve maliyetlerden tasarruf sağlamaktadır. Şirket dışında yapılması gereken her türlü işleriniz size tarafınıza yansıyacak maddi yükten sizi kurtaracaktır.

Hava ve çalışma şartlarından kaynaklı sorunlarda firma işleyişinin zarara uğramasının önüne geçilmiş olur.

Moto Kurye gibi Mecidiyeköy’de şubesi olan ve bu bölgeye yayılmış olan müşterilere sahip bir kurumsal kurye şirketinden kesintisiz hizmet alabilmek hem büyük kolaylık aynı zamanda iş sektörünüzde bir öne çıkmanız için bir ayrıcalıktır.

Kurye Fiyatları sayfamızdan A4 zarf ebatlarındaki Motorlu Kurye Ücret bilgisi için bulunduğunuz yeri ve göndermek istediğiniz semti seçerek fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre daha büyük ebatlı gönderileriniz için Arabalı Kurye; aciliyet durumuna göre Normal Kurye, Express Kurye, Vip Kurye seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kurye Hizmeti verebilecek kayıtlı firmalar için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mesai saatleri dışındaki 7/24 Kurye taleplerinizi 0544 795 89 09 numaralı hattımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Call Now Button0544 795 89 09
×