Sektöre adını veren Kurye firması.

motokurye_normal_kurye

Moto Kurye

İstanbul il sınırları içerinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere sizden istediğiniz başka bir adrese aynı gün içinde teslimat yapılmasını kapsayan en ucuz kurye hizmetimizdir.

motokurye-express-kurye

Express Kurye

Ulaştırılmasını istediğiniz evrakların daha hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese teslim etmek için anında en yakın kuryenin yönlendirilmesi ile sunulan acele ekspres kurye hizmetimizdir.

Vip Kurye

Vip Kurye

Acil kurye gönderilerinizin en hızlı, en güvenli ve en süratli bir şekilde teslimi için trafik gibi sorunlardan sizi uzak tutarak sunulan en uygun özel ve elit kurye teslimat hizmetimizdir.

İlaç kurye, Şehirler arası kurye, Kredi kartı ve Yemek dağıtımı hizmetimiz yoktur.

motorlugece

Gece Kurye

Hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri dışında, resmi tatil ve dini bayram günlerinde adres bulma sorunu yaşamadan nöbetçi kuryelerle sağlamış olduğumuz 7/24 acil kurye hizmetimizdir.

kiralık kurye

Kiralık Kurye

Şirket giderlerini düşürmek amacıyla günlük, haftalık ve aylık olarak kurye arayan firmalara her şey dahil şeklinde en hesaplı ve ekonomik fiyatlarla sunulan sabit motorlu kurye hizmetimizdir.

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye

Motorlu kurye ile taşınamayacak büyüklük de, ağırlık da aynı zamanda taşınması hassas ve daha özel şartlar isteyen paket ve gönderileriniz için sunulan gün içi teslimatlı güvenilir hizmetimizdir.

Hizmet aldığınız firmanın P1 ve K2 belgesini sorgulayınız!

Yetki Belgemiz

P1 Belgesi şehiriçi gönderi teslimatı yapan firmaların uyması gereken kuralları yapılandırır ve tüketicinin doğru hizmeti alması için gerekli şartların oluşturulmasını koordine eder.
Bakanlığın yetkili birimleri tarafından düzenli olarak incelenen ve takip edilen firmalar şartları yerine getirmediği zaman belge iptaline varacak cezalarla karşı kaşıya kalabilirler.


motokurye_p1-belgesi-2017-
motokurye-k2-belgesi-moto-kurye

Aynı günde teslimat size çok şey kazandırır.

E-Ticaret Kurye

E-Ticaret sitesi üzerinden satış yapıyor ve rakipleriniz ile aranızda önemli bir fark yaratmak istiyorsanız; temin ve teslim sürecinin kısalığı çok büyük önem taşır.

İstanbul Kurye hizmetimizle aynı gün içinde mağazalarınız, şubeleriniz, depo ya da tedarikçi firmanızdan talep edilen ürünü; evinde ya da iş yerinde bekleyen müşterinize kapıda nakit ödeme olanaklarıyla teslimi için bizi hemen arayınız.

E-Ticaret Kurye3

Kurye firmanızdan Sicil Numarası, Unvan, Adres ve Sabit Telefon bilgilerini isteyiniz.

Avrupa Yakası Kurye

Şehit Ahmet Sk No.34 Şişli / İstanbul | 0212 288 2737

Anadolu Yakası Kurye

Rehber sokak No.28 Üsküdar / İstanbul | 0216 290 6590

error: Content is protected !!