Kurye Nedir ?

Kurye bir konumdan alınan evrak ya da her hangi bir ürünü belirtilen başka bir adrese belli bir süre ve ücret karşılığı güvenli bir şekilde motorlu, yaya ya da araçlı olarak teslimatını yapan kişidir.

Lojistik masraflarını minimum rakamlara hızlı bir şekilde; trafik ve hava şartları ne olursa olsun kolaylaştırıp özellikle e-ticaret firmalarının mevcut sipariş sayısını artırmadaki en büyük çözüm ortağınızdır.

Kurye Hizmetleri Nelerdir ?

motorlu kurye

İstanbul il sınırları içinde Anadolu yakası'nda Tuzla'dan Avrupa yakası'nda Çatalca'ya kadar normal, acil, express, gümrük, gidiş dönüş, gece ve hava kargoya teslimat gibi seçenekleriyle sağlanan hizmet türü. Bu hizmetin sağlanabilmesi için Ulaştırma Bakanlığından P1 yetki belgesi alınması gerekmektedir.

yaya kurye

İstanbul'un en yoğun trafik akışına sahip Karaköy, Beyoğlu, Taksim, Şişli, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Beşiktaş, Levent, Etiler, Seyrantepe, Maslak ve İstinye gibi  metro ağının olduğu ve duruma göre  motosikletli kuryelerden daha hızlı bir şekilde teslimat yapabilme için yaya olarak sunulan hizmet şekli.

arabali kurye

Kapalı kasalı araçları ile hacimli,ebatlı ve hassas gönderilerin özellikle yağmurlu ve karlı hava şartlarında mümkün olan en güvenli ve hızlı bir şekilde düşme, kırılma ve ıslanma risklerinin en aza indirildiği hizmet türü. Bu hizmeti sağlamak için Ulaştırma Bakanlığından  K2 yetki belgesi alınması gerekmektedir.

Neden Moto Kurye ?

Kullandığı en son teknoloji ile üretilmiş ekipman ve sorunsuz motosikletli geniş araç filosu ile en uzun mesafelerde bile en hızlı teslimat;

Ekonomik motorlu kurye fiyatlarımızla her zaman sektörün en ucuz taşıma ücretlerini vermek ilkesiyle ve fiyat politikası ile en uygun ücret;

P1 ve K2 yetki belgeleriyle kalitesini ve yeterliliğini Ulaştırma Bakanlığı'nca ispat etmiş standartlarıyla sektörün kaliteli kurye hizmetini veren en güvenilir firma;

İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakalarında şubelerimiz ile her ilçe, her semt ve her mahalle ve merkezi noktalarında bulunan çalışanlarımızla size en yakın kurye;

Bütün nitelikleri ile sektöre adını veren geniş çalışan kadrosu ve yetki belgeleri ve 7 gün 24 saat müşteri memnuniyetiyle hizmet veren en iyi motorlu kurye firmasıyız.

Yetki Belgelerimiz

  • P1 Belgesi
  • K2 Belgesi

Eğer işiniz acil değil ise kargo ve dağıtım firmalarından hizmet almak için KARİD sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Kurye Hizmeti verebilecek kayıtlı firmalar için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mesai saatleri dışındaki 7/24 Kurye taleplerinizi 0544 795 89 09 numaralı hattımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız kredi kartı teslimatı yapmamaktadır. Kredi kartı ve ATM Kartı teslimatları için Kuryenet firmasından bilgi alabilirsiniz.

Kurye Fiyatları sayfamızdan A4 zarf ebatlarındaki Motorlu Kurye Ücret bilgisi için bulunduğunuz yeri ve göndermek istediğiniz semti seçerek fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre daha büyük ebatlı gönderileriniz için Arabalı Kurye; aciliyet durumuna göre Normal Kurye, Express Kurye, Vip Kurye seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Hemen Ara - (0544) 795 89 09
×