Kurye Nedir?

Kurye bir konumdan alınan evrak ya da her hangi bir ürünü belirtilen başka bir adrese belli bir süre ve ücret karşılığı güvenli bir şekilde motorlu, yaya ya da araçlı olarak teslimat hizmetini yapan profesyonel kişidir.

Lojistik masraflarını minimum rakamlara hızlı bir şekilde; trafik ve hava şartları ne olursa olsun kolaylaştırıp özellikle e-ticaret firmalarının piyasadaki mevcut sipariş sayısını artırmadaki en büyük çözüm ortağınız'dır.

Aynı Gün Teslim Kurye

Normal Kurye İstanbul il sınırları içinde Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olarak sizden istediğiniz başka bir adrese aynı gün içinde teslimat yapılmasını kapsayan hizmetimizdir.

Express Kurye ulaştırılmasını istediğiniz evrakların daha kısa bir sürede belirttiğiniz adrese teslim etmek için anında size en yakın kuryenin yönlendirilmesi ile sunulan hızlı hizmetimizdir.

Vip Kurye önemli kurye gönderilerinizin en seri, en güvenli ve en süratli bir şekilde teslimi için trafik gibi sorunlardan sizi uzak tutarak sunulan ekspres ve acil teslimat hizmetimizdir.

Özel Kurye Hizmetlerimiz

Araçlı Kurye motosiklet ile taşınamayacak büyüklük, ağırlık ve taşınması daha özel şartlar isteyen paket ve kolileriniz için gün içi teslimatlı araçlı hizmetimizdir.

Gece Kurye hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri dışında, resmi tatil ve dini bayram günlerinde nöbetçi kurye ile sağlamış olduğumuz hizmetimizdir.

Uçak Kargo  İstanbul dışına hava taşıma hizmeti bulunan illere teslimatı için THY KARGO ofisine sizin adınıza teslimat yaptığımız hizmetimizdir.

En İyi Kurye Firması

En Yakın Kurye hizmetini İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakalarındaki kurye iletişim şubelerimiz ile her ilçe, semt, mahalle ve merkezi noktalarda bulunan çalışanlarımızla sağlıyoruz.

En Hızlı Kurye hizmetimizi son teknoloji ile üretilmiş ekipmanları olan sorunsuz motosikletli geniş araç filomuz ile en uzun mesafelerde bile kesintisiz sağlayabiliyoruz.

 

En Ucuz Kurye hizmeti için sektörün en kaliteli  ve en uygun taşıma ücretlerini verebilmek ilkesiyle hareket ediyor ve buna uygun kurye fiyatları için kendimizi organize ediyoruz.

Yetki Belgelerimiz

p1 Belgesi
K2 Belgesi

Şubelerimiz

📍 Mecidiyeköy Mahallesi Şehit Ahmet Sokak No:34 Şişli/İstanbul

📞 0212 288 27 37

📞 0212 217 06 90

📞 0212 275 58 02

📍 Çamlıca Mahallesi Rehber Sokak No:28 Üsküdar/İstanbul

📞 0216 290 65 90

📞 0216 290 65 91

📞 0216 290 65 92

Call Now Button
×