Kurye Nedir ?

Kurye bir konumdan alınan evrak ya da her hangi bir ürünü belirtilen başka bir adrese belli bir süre ve ücret karşılığı güvenli bir şekilde motorlu, yaya ya da araçlı olarak teslimat hizmetini yapan profesyonel kişidir.

Lojistik masraflarını minimum rakamlara hızlı bir şekilde; trafik ve hava şartları ne olursa olsun kolaylaştırıp özellikle e-ticaret firmalarının piyasadaki mevcut sipariş sayısını artırmadaki en büyük çözüm ortağınız'dır.

Kuryeler Ne İş Yapar?

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye İstanbul il sınırları içinde Anadolu yakası'nda Tuzla'dan Avrupa yakası'nda Çatalca'ya kadar acil, express, gidiş dönüş, gece ve hava kargoya teslimat gibi seçenekleriyle sağlanan hizmet türü. Bu hizmetin sağlanabilmesi için Ulaştırma Bakanlığından P1 yetki belgesi alınması gerekmektedir.

Yaya Kurye

Yaya Kurye

Yaya Kurye İstanbul'un en yoğun trafik akışına sahip Karaköy, Beyoğlu, Taksim, Şişli, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Beşiktaş, Levent, Etiler, Seyrantepe, Maslak ve İstinye gibi  metro ağının olduğu ve duruma göre  motosikletli kuryelerden daha hızlı bir şekilde teslimat yapabilme için sunulan hizmet şekli.

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye hacimli,ebatlı ve hassas gönderilerin özellikle yağmurlu ve karlı hava şartlarında mümkün olan en güvenli ve hızlı bir şekilde düşme, kırılma ve ıslanma risklerinin en aza indirildiği hizmet türü. Bu hizmeti sağlamak için Ulaştırma Bakanlığından  K2 yetki belgesi alınması gerekmektedir.

Kurye Hizmetleri Nelerdir ?

Normal Kurye

Normal Kurye

Normal Kurye İstanbul il sınırları içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere sizden istediğiniz başka bir adrese aynı gün içinde teslimat yapılmasını kapsayan hizmetimizdir.

Express Kurye

Express Kurye

Express Kurye ulaştırılmasını istediğiniz evrakların daha kısa bir sürede belirttiğiniz adrese teslim etmek için anında size en yakın kuryenin yönlendirilmesi ile sunulan hızlı hizmetimizdir.

Vip Kurye

Vip Kurye

Vip Kurye önemli kurye gönderilerinizin en seri, en güvenli ve en süratli bir şekilde teslimi için trafik gibi sorunlardan sizi uzak tutarak sunulan ekspres ve acil teslimat hizmetimizdir.

Neden Moto Kurye ?

En Yakın Kurye

İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakalarında şubelerimiz ile her ilçe, her semt ve her mahalle ve merkezi noktalarında bulunan çalışanlarımızla size En Yakın Kurye.

En Hızlı Kurye

Kullandığı en son teknoloji ile üretilmiş ekipman ve sorunsuz motosikletli geniş araç filosu ile en uzun mesafelerde bile her zaman En Hızlı Kurye hizmeti.

En Uygun Kurye

Ekonomik motorlu kurye fiyatlarımızla her zaman sektörün en ucuz taşıma ücretlerini vermek ilkesiyle ve fiyat politikası ile En Uygun Kurye hizmeti.

Yetki Belgelerimiz

P1 Belgesi
K2 Belgesi