7/24 : 0544 795 8909

motokurye_normal_kurye

Moto Kurye

İstanbul il sınırları içerisinde bir adresten sizin istediğiniz başka bir adrese teslimat yapılmasını kapsayan motorlu kurye hizmetidir.

motokurye-express-kurye

Express Kurye

Ulaştırılmasını istediğiniz evrakların daha hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese teslim etmek için sunulan hızlı kurye hizmetidir.

motokurye_vip-kurye-hizmeti-1

Vip Kurye

Acil kurye gönderilerinizin; en hızlı, en güvenli ve en süratli bir şekilde teslimi için sunulan size özel kurye hizmetidir.

Kredi kartı dağıtımı, İlaç kurye ve Şehirler arası kurye hizmeti vermiyoruz.

motorlugece

Gece Kurye

Hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri dışında, resmi tatil ve dini bayram günlerinde istemiş olduğunuz acil kurye hizmetidir.

kiralık kurye

Kiralık Kurye

Şirket giderlerini düşürmek amacıyla Günlük, Haftalık ve Aylık olarak tarafınıza her şey dahil halinde sunulan sabit motorlu kurye hizmetidir.

arabalı kurye

Arabalı Kurye

Motorlu kurye ile taşınamayacak büyüklükte ve aynı zamanda taşınması hassas olan gönderiler için sunulan gün içi kurye hizmetidir.

Hizmet aldığınız firmanın P1 ve K2 belgesini sorgulayınız!

Yetki Belgemiz

P1 Belgesi şehiriçi gönderi teslimatı yapan firmaların uyması gereken kuralları yapılandırır ve tüketicinin doğru hizmeti alması için gerekli şartların oluşturulmasını koordine eder.
Bakanlığın yetkili birimleri tarafından düzenli olarak incelenen ve takip edilen firmalar şartları yerine getirmediği zaman belge iptaline varacak cezalarla karşı kaşıya kalabilirler.


motokurye_p1-belgesi-2017-
motokurye-k2-belgesi-moto-kurye

Memnuniyetiniz bizim için önemlidir.


Yorumlar

Yaklaşık 8 yıldır çalıştığımız Motokurye, hızlı servisiniz ve müşteri memnuniyetiniz her zaman takdiri kazanmış bir şirkettir,Başarılarınızın devamını dileriz
Mehtap Başkan
Kurye sektörunde 1990 yıllından beri hizmet veren,müşteri ilişkiler ileri düzeyde profosyonel kalıtelı ve hoşgörlü bir hizmet anlayılşı var. başarılarınızın daim olması dilegi ile
Alper Kürşat Şişman
  MOTO KURYE iki üç arkadaşın kurmuş olduğu bir firma değildir. ilklerin başındadır. yöneticisi ise 80 li yılların sonundan bu yana bu işin içinde olması icabıyla sektörün beklentilerinin farkındalığı ile hep yerini korumuştur. başarılarının devamını dilerim!
  Çetin Çetin
  Motokuryeye lazım olunca Motokurye aranır. Yetişmesi gereken her işimizde siz varsınız. Hizmetleriniz için teşekkürler.
  Erdem Yılmaz

  Kurye firmanızdan Sicil Numarası, Unvan, Adres ve Sabit Telefon bilgilerini isteyiniz.

  Avrupa Yakası Kurye

  Şehit Ahmet Sk No.34 Şişli / İstanbul | 0212 288 2737

  Anadolu Yakası Kurye

  Rehber sokak No.28 Üsküdar / İstanbul | 0216 290 6590

  error: Content is protected !!