Kurye Nedir ?

Kurye bir konumdan alınan evrak ya da her hangi bir ürünü belirtilen başka bir adrese belli bir süre ve ücret karşılığı güvenli bir şekilde motorlu, yaya ya da araçlı olarak teslimatını yapan kişidir.

Lojistik masraflarını minimum rakamlara hızlı bir şekilde; trafik ve hava şartları ne olursa olsun kolaylaştırıp özellikle e-ticaret firmalarının mevcut sipariş sayısını artırmadaki en büyük çözüm ortağınızdır.

motorlu kurye

Motorlu Kurye İstanbul il sınırları içinde Anadolu yakası'nda Tuzla'dan Avrupa yakası'nda Çatalca'ya kadar acil, express, gidiş dönüş, gece ve hava kargoya teslimat gibi seçenekleriyle sağlanan hizmet türü. Bu hizmetin sağlanabilmesi için Ulaştırma Bakanlığından P1 yetki belgesi alınması gerekmektedir.

yaya kurye

Yaya Kurye İstanbul'un en yoğun trafik akışına sahip Karaköy, Beyoğlu, Taksim, Şişli, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Beşiktaş, Levent, Etiler, Seyrantepe, Maslak ve İstinye gibi  metro ağının olduğu ve duruma göre  motosikletli kuryelerden daha hızlı bir şekilde teslimat yapabilme için sunulan hizmet şekli.

arabali kurye

Arabalı Kurye hacimli,ebatlı ve hassas gönderilerin özellikle yağmurlu ve karlı hava şartlarında mümkün olan en güvenli ve hızlı bir şekilde düşme, kırılma ve ıslanma risklerinin en aza indirildiği hizmet türü. Bu hizmeti sağlamak için Ulaştırma Bakanlığından  K2 yetki belgesi alınması gerekmektedir.

Kurye Hizmetleri Nelerdir ?

Normal Kurye

Normal Kurye İstanbul il sınırları içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere sizden istediğiniz başka bir adrese aynı gün içinde teslimat yapılmasını kapsayan hizmetimizdir.

Express Kurye

Express Kurye ulaştırılmasını istediğiniz evrakların daha kısa bir sürede belirttiğiniz adrese teslim etmek için anında size en yakın kuryenin yönlendirilmesi ile sunulan hızlı hizmetimizdir.

Vip Kurye

Vip Kurye önemli kurye gönderilerinizin en seri, en güvenli ve en süratli bir şekilde teslimi için trafik gibi sorunlardan sizi uzak tutarak sunulan ekspres ve acil teslimat hizmetimizdir.

Neden Moto Kurye ?

MOTO KURYE

Kullandığı en son teknoloji ile üretilmiş ekipman ve sorunsuz motosikletli geniş araç filosu ile en uzun mesafelerde bile her zaman en hızlı teslimat hizmeti;

Ekonomik motorlu kurye fiyatlarımızla her zaman sektörün en ucuz taşıma ücretlerini vermek ilkesiyle ve fiyat politikası ile en uygun ücret politikası sunar;

P1 ve K2 yetki belgeleriyle kalitesini ve yeterliliğini Ulaştırma Bakanlığı'nca ispat etmiş standartlarıyla sektörün kaliteli kurye hizmetini veren en güvenilir firma;

İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakalarında şubelerimiz ile her ilçe, her semt ve her mahalle ve merkezi noktalarında bulunan çalışanlarımızla size en yakın kurye;

Bütün nitelikleri ile sektöre adını veren geniş çalışan kadrosu ve yetki belgeleri ve 7 gün 24 saat müşteri memnuniyetiyle hizmet veren en iyi motorlu kurye firmasıyız.

Yetki Belgelerimiz

  • P1 Belgesi
  • K2 Belgesi

Kayıtlı firmalar için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Taşınması Yasak Maddeler

Tütün ve tütün mamulleri,

Canlı hayvanlar ve böcekler,

Bozulabilecek biyolojik maddelerle radyoaktif maddeler,

Afyon, morfin, kokain ve esrar gibi uyuşturucu maddeler,

Mermi, boş kovan, tabanca, av tüfekleri, her türlü havalı ve ateşli silahlar,

Parlayıp alevlenebilecek veya patlayabilecek nitelikte bulunan tehlikeli maddeler,

Kurutulmuş veya başka suretle muhafazası sağlanmış olanlar dışındaki cansız hayvanlar ve böcekler,

Üzerinde hakaret veya tezyif edici adres, yasak lakap, unvan ve deyimlerle genel edep ve töreye uymayan veya güvenliği bozucu ve suçu teşvik edici işaret, resim ve yazılar taşıyan gönderiler,

Kanun, tüzük ve kararlarla alınması, satılması, taşınması veya elden ele geçmesi yasak edilen her türlü maddeler,

Değer konulmuş veya sigortalı gönderiler dışında kalan gönderiler içine kağıt para, elinde bulunduranın faydalanabileceği her türlü değerli kağıtlar, madeni para, altın, platin ve gümüş külçeleriyle değerli taşlar veya bunlardan yapılmış eşya ve mücevher gibi değerli maddeler içeren hiçbiri gönderi kabul edilmeyecektir.

Taşınması yasaklanmış eşyaların taşınması sebebiyle doğacak her türlü hukuki ve cezai sorumluluk ve dolaylı ya da doğrudan bütün zararın tazmin yükümlülüğü göndericiye aittir.

TIKLA - HEMEN ARA
×