Cevizli Kurye

Cevizli Kurye

Cevizli kurye hizmeti İstanbul’ un ilçeleri ile semtlerine motorlu kurye, arabalı kurye ve vip kurye ile hizmetinizdedir. İhtiyaç anınızda 0544 795 89 09 iletişim numarasından ulaşarak gerekli bilgilendirmenin sağlanmasının ardından firma değerli müşterilerine hangi tip kurye şeklinin uygun olacağını belirlemesinin ardında en yakın kuryeyi göndererek teslimatı sağlamaktadır. Cevizli kurye hizmetleri ve avantajlarından ötürü şirketler ve bireyler tarafından tercih edilen firma durumunda olmasının yanı sıra firmanın misyonu müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktır. Moto Kurye hizmeti ile özel ihtiyaçlarınızda ya da günlük işlerinizde işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Ulaşılmadı ya da geç ulaşıldı sorununu ortadan kaldırmaktadır. Üstelik gönderilerinizin herhangi bir hasara uğramaması için arabalı kurye hizmeti vermekteyiz.

Cevizli’de Güvenilir Adres Moto Kurye

Motorize şeklindeki eğitimli personelleri ile kurye hizmetlerinizi yüksek oranda kalite ve güven anlayışı çerçevesinde özenle seçilmiş kadrosuyla aynı zamanda son model araçları ile hizmetinizdedir. Paket ve koli taşıma hizmetine sahiptir. Tüm gönderileri arasında ayırım yapmaksızın her gönderiye aynı özeni göstermektedir. Nişan, evlilik yıldönümü, sevgililer günü, babalar günü, anneler günü, yılbaşı gibi özel günleriniz için de özel hediye paketlerinizin arzu ettiğiniz yere gönderimi kısa süre içerisinde hızlı ve güvenilir şekilde gönderimi sağlanmaktadır.

Cevizli kurye müşterilerine normal kurye ve vip kurye olarak iki farklı alanda hizmetinizdedir. Normal kurye sipariş durumunda maksimum süre 240 dakika iken vip kurye sipariş durumunda da maksimum süre oranı 90 dakikaya kadar inmektedir. Bu süre zarfında alım ve teslimat gerçekleşmektedir. Firmada ki kaliteyi anlamak için hızını test edebilir, kalitesini görebilir, güvenlerini kazanabilir ve kuryelere gösterilen özen ve titizliği yaşayarak öğrenebilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0544 795 89 09
× WhatsApp Powered by QuadLayers