Gece Kurye Hizmetinde Kesintisiz Hizmet

By Genel

GECE KURYE HİZMETİNDE KESİNTİSİZ HİZMET

Değişen zamanla birlikte insanların ihtiyaçları da değişim göstermektedir.  Bundan dolayı yeni hizmet alanları ortaya çıkmıştır. Daha sonra ortaya çıkan hizmet alanı daha da gelişim göstermiştir. Bu alanlardan bir tanesi de kurye hizmetleridir. Büyüyen şehirlerde trafik sorunundan dolayı insanlar bir yerden başka bir yere gitmekte zorlanmaktadır. Başka bir yere evrak, hediye ya da farklı bir şey götürülmesi gerektiğinde trafik ve başka sebeplerden dolayı bunu yaptırabileceği bir hizmet alanı aramaktadır. Tam burada kurye hizmetleri devre girmektedir. Kurye hizmetleri insanları gönderilerini hızlı ve güvenli bir şekilde istenilen yere ulaştırma işidir. Kurye hizmetinde hız ve güven çok önemlidir. Bu sektörde insanlar ihtiyaçlarına göre farklı seçeneklerde hizmet de bulunmaktadır. Gece kuryesi, acil kurye, araçlı kurye ve moto kurye bunlardan bazılarıdır.

Ayrıca iş hayatında da özellikle şehir içinde farklı şubeler arasında evrak vb. gönderilerin taşınması ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir. Bunun yanı sıra bazı acil durumlarda acil bir şekilde bir gönderinin farklı bir adrese hızlı bir şekilde gönderilmesi gerekli olmaktadır. Böyle durumlara çözüm noktasında karşımıza çıkan en önemli sektör ise kurye sektörüdür. Kurye sektörü, pek çok farklı hizmet alanıyla çok geniş bir yelpazede gönderilerin teslimatını sağlayabilmektedir. Acil gönderilerin farklı bir adrese gönderilmek istenmesi durumunda acil kurye hizmetleri, gönderilerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır. Evrakların, paketlerin, dosyaların ve hediyelerin kısacası farklı bir adrese göndermek istediğiniz tüm ürünlerin acil kurye hizmetleri kapsamında iletilmesi mümkün olmaktadır.

Firmamız, motorlu kurye, araçlı kurye, gece kurye, acil kurye ve özel kurye gibi pek çok farklı kurye alanında kaliteli bir hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır. Acil kurye hizmetleri sunulurken müşterilerin taleplerin esas olarak belirleyici olmaktadır.

Kurye işi esasında güven duygusunun temelinde şekillenmektedir. Zira müşteriler için kıymetli olan paketlerin, evrakların ya da hediyelerin eksiksiz bir şekilde iletilmesi önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gece kurye hizmeti için kullanılan araçların da büyük önemi bulunmaktadır. Firmamızda kurye hizmeti için kullanılan araçların tamamı bu iş için uygun hale getirilmekte ve zamanında bakımları yapılmaktadır. Ayrıca gönderilerin taşınırken zarar görmemesi için araçlarda özel düzenlemeler yapılmakta ve araçlara özel bölümler eklenmektedir. Bu düzenlemeler sayesinde araç içerisinde bulunan gönderilerin güvenliği sağlanmaktadır. Böylece yolculuk sırasında gönderinin hasar alma olasılığı neredeyse imkânsız hale gelmektedir. Araçların kalitesi kadar araçları kullanan personel de önemlidir. Firmamızda bulunan personellerin hepsi bu konuda deneyimlidir. Gönderinin güvenliği için alınması gereken bütün önlemler alınmakta ve yolculuktaki sürüş ona göre yapılmaktadır. Firmamız kurye sektöründeki deneyimi sayesinde müşterilerinin güvenini kazanmış bir firma özelliğine sahiptir.

 

Gece Kuryesinin Çalışma Süreci

Gece kurye adından anlaşılacağı gece, motorla ya da araçla verilen hizmettir. Kurye sektörü de diğer sektörler gibi gelişim halindedir. Bu gelişim insanların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için yapılmaktadır. Ayrıca bu gelişimin yönünü bu ihtiyaçlar belirlemektedir. Kurye hizmeti de diğer sektörlerde olduğu gibi mesai saatinin sonunda bitmektedir. Fakat insanların bu hizmete olan ihtiyaçlarından dolayı gece de hizmet verilmeye başlanmıştır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin her daim kurye hizmetinden yararlanabilmesi için geceleri çalışanlarımızın bir kısmını nöbetçi olarak bırakmaktadır. Böylece gecenin her saatinde kurye hizmetinden yararlanılabilmektedir. Firmamızın bu hizmeti, müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmektedir. Mesai saatinden sonra da gönderiler en hızlı bir şekilde götürüleceği yere ulaştırılmaktadır.

Gece Kuryesi Çalışma Şartları

Gece kuryesi hizmeti vermek için nöbetçi olan personeller, gün içinde dinlenmektedir. Böylelikle gece kurye hizmeti sağlarken herhangi bir sorun yaşamamaktadır. Gece kurye hizmeti verilirken en önemli hususlardan bir tanesi personelin gece boyunca ayakta kalabilmesi ve aracı sağlıklı bir biçimde kullanmasıdır. Bundan dolayı bu personelin mesai saatlerinde çalışmayıp dinlenmesi çok önemlidir. Kurye hizmetinde gönderinin hızlı bir şekilde yerine ulaştırılması temel prensiplerden birisidir. Gün içinde çalışmış birinin gece de çalışması problemlere yol açabilmektedir. Dikkat sorunu ortaya çıkabilmekte ve gönderi zamanında yerine götürülememekte ya da yolda gönderi hasar almaktadır. Bu tür durumların ortaya çıkmaması için personelin gün içinde dinlenmesi ve gece çalışma konusunda tecrübeli olması gerekmektedir.

İstenilen Saatte Hizmet 

Gece kurye standart kuryeler gibi dağıtım hizmeti gerçekleştirmemektedir. Mesai saati dışında istenilen saatte gece kurye anlayışı çerçevesinde direk hedef noktaya en kısa sürede ulaşarak hizmet vermekteyiz. Kurye çeşitleri olarak yaya kurye, arabalı kurye, acil kurye, moto kurye, uçak kurye ve Express kurye seçeneklerinden size uygun olanı seçerek saat kaç olursa olsun ulaştırmak istediğiniz paketinizi güvenle istenilen adrese ulaştırmaktayız.

Bireyler ve şirketler arasında sağlanan gönderi alışverişinde gece kurye hizmetinin sunulmasının ardından oluşan bu avantaj sayesinde acil ulaştırılması gereken gönderilerinizde siz değerli müşterilerinin yanında olan firma paketlerinizi kendi paketleri olarak görerek maksimum hassasiyet ve özeni göstermektedir. Aycı firma istenilen gün ve saatte sorunsuz ulaşılabilmek adına 7/24 hizmet vermektedir.

Gece Kuryenin Avantajları Nelerdir?

  • Acil durumlarda gönderilerinizi ertesi güne bırakmak zorunda kalmadan ulaştırma imkânı sağlamaktayız.
  • Çeşitli kurye imkânları sunmaktayız.
  • Vardiyalı olarak çalışan personellerimiz sayesinde paketleriniz sorunsuz adrese ulaşmaktadır.
  • İşlerinizin aksamasına yol açmadan kısa süre içerisinde kurye hizmetini gerçekleştirmekteyiz.
  • Firmamızın sağladığı gece kuryede kaliteli çalışma performansı ile hasarsız gönderim sağlamaktayız.
  • Gece kuryede gönderilerinizi direk olarak adrese ulaştırmaktayız. Bu da zamandan tasarruf sağlamaktadır.
  • Gönderileriniz şehir içinde yarım saat ile iki saat arası mesafeye göre ulaştırılmaktadır.

Mesai Saati Dışında Hizmet

Gece kurye mesai saatinin bitiminden itibaren başlamaktadır. Müşterilerinin bu hususta ihtiyaçlarını aralıksız gerçekleştiren firmamız bireysel olarak kurye hizmeti sunmaktadır. Küçük paketlerinizde moto kurye, ağır ve büyük paketlerinizde arabalı kurya, şehir dışı için uçak kurye gibi birçok alternatifi olan firmamızda size uygun seçenek belirlenerek olabilecek en kısa süre içerisinde gönderimlerinize sınır tanımadan çözüm üreterek hareket eden firmamız bu avantajlarından dolayı sektörde sıklıkla tercih edilmektedir.

Gece kurye hizmeti mesai saati dışında gerçekleşmesinden dolayı ekstra personel ve araçlara ihtiyaç duymaktadır. Bu yüzden standart kurye hizmetine göre fiyatlandırmada artış olmaktadır. Ancak yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız fiyatlandırma politikasında da müşterilerini düşünerek hareket etmektedir.

Tagged under:

KURYE ÇAĞIR-30 dk.'da kapında!
error: Content is protected !!
× WhatsApp