1992'den bugüne İstanbul'un her sokağında Lider, Öncü ve Sektöre Adını Veren...

İstanbul’un en köklü ve önder kurye firmalarının başında gelen MOTO KURYE daima teknolojik gündemi ve gelişmeleri takip ederek sektörde lider pozisyonunu korumak ve müşterilerimize üst düzey standartlarda hizmet verirken gereksiz iş gücü maliyeti ve iş kaybını önleyebilmek adına kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Kurye sevk ve idaresi için sektörün en iyi operasyon yazılımının yanı sıra sahadaki işleyişi hızlandıracak tecrübe sahibi A2 ehliyet ve iş güvenliği sertifikalı motorlu kurye kadromuz ve her türlü sorun durumunda çözüm odaklı hizmet verebilecek bilgi ve birikime sahip profesyonel personellere sahip elit bir firmayız.

Sektördeki çoğu firmanın teknik ve yasal şartları yerine getiremediği için sahip olamadığı P1 ve K2 belgelerine haiz Ulaştırma Bakanlığının istediği standartlarda hizmet verebilen ender firmalardanız.

İstanbul’un gün ve gün büyümesi sonucunda artan trafik ve yerleşim alanının büyümesi sonucunda Avrupa yakasındaki merkez bürosunun yanına Anadolu yakası şubesini eklemeyi başarmış 2-3 kurye firmasından biri olmamız müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuzu bir kez daha göstermektedir. Herkesin başaramadığı 7/24 Moto Kurye, Vip Kurye ve ebatlı gönderiler için özel olarak sunulan Arabalı Kurye hizmetini sorunsuz yerine getirmenin haklı gurunu yaşamaktayız.

Değişken piyasa şartlarında Kurumsal ve bireysel müşterilerine en uygun süre ve en ekonomik fiyatları verebilmenin çok zor olduğu her dönemde her zaman müşteri memnuniyetini yerine getirme prensibi ile hareket etmeyiz.

Dolaştırmaz;Ulaştırır sloganı ile günümüze kadar ulaşan firmamız sizlere hizmet için var olmaya devam edecektir.

Saygılarımızla

error: Content is protected !!