Normal Kurye

İstanbul il sınırları içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere sizden istediğiniz başka bir adrese aynı gün içinde teslimat yapılmasını kapsayan istanbul kurye hizmetimizdir.

Express Kurye

Ulaştırılmasını istediğiniz evrakların daha kısa bir sürede belirttiğiniz adrese teslim etmek için anında size en yakın kuryenin yönlendirilmesi ile sunulan hızlı kurye hizmetimizdir.

Vip Kurye

Önemli kurye gönderilerinizin en seri, en güvenli ve en süratli bir şekilde teslimi için trafik gibi sorunlardan sizi uzak tutarak sunulan en uygun özel ve acil kurye teslimat hizmetimizdir.

Gece Kurye

Hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri dışında, resmi tatil ve dini bayram günlerinde nöbetçi kuryelerle sağlamış olduğumuz kurye hizmetimizdir.

Uçak Kargo

İstanbul dışına acil kargo hava taşıma hizmeti bulunan illere teslimatı için THY KARGO ofisine sizin adınıza gönderdiğimiz uçak kurye hizmetimizdir.

İlaç Kurye

Hastane ya da sağlık ocağından adınıza yazılmış e-reçete ile alınacak olan ilaçların en yakın eczaneden temini sağladığımız acil ilaç kurye hizmetimiz.

Arabalı Kurye

Motorlu kurye ile taşınamayacak büyüklük, ağırlık ve taşınması daha özel şartlar isteyen paket ve kolileriniz için gün içi teslimatlı arabalı kurye hizmetimizdir.

Kiralık Kurye

Şirket giderlerini düşürmek amacıyla günlük, haftalık, aylık ve senelik olarak kurye arayan firmalara ekonomik fiyatlarla sunulan motorlu kurye kiralama hizmetimizdir.

Gümrük Kurye

İstanbul içindeki gümrükler, gümrük müşavirlikleri ile taşımacılık hizmeti veren firmalara sizin için yazılı talimat karşılığı konşimento teslim ve alım hizmetimiz.

7/24

× WhatsApp