İstanbul Kurye

Anadolu yakasında kurye hizmetleri Çamlıca şubemizden; Avrupa yakasında kurye hizmetleri Mecidiyeköy şubemizden yönetilerek gerçekleştirilmektedir.

Anadolu yakasında motorlu kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 0216 290 65 90 Avrupa yakasında ise 0212 288 27 37 numaralı hattımızdan bize iletebilirsiniz.

Bulunduğunuz yere en yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde kuryemiz tarafından adresinizden teslim alınacaktır.

Anadolu Yakasında Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerine bağlı bütün semtlerde;

Avrupa Yakasında Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Hadımköy, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerine bağlı bütün semtlerde mesai saatleri içinde kuryelerimiz bulunmakta olup İstanbul’u içinde herhangi bir adrese birkaç saat içinde teslimat yapabilmekteyiz.

Moto Kurye Fiyatları sayfamızdan A4 zarf ebatlarındaki Motorlu Kurye Ücret bilgisi için bulunduğunuz yeri ve göndermek istediğiniz semti seçerek fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre daha büyük ebatlı gönderileriniz için Arabalı Kurye; aciliyet durumuna göre Normal Kurye, Express Kurye, Vip Kurye seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

  • Çalışma saatleri harici 7/24 Kurye isteğinizi 0544 795 89 09 dan nöbetçi kuryemiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Call Now ButtonTıkla Ara - 0544 795 89 09
× WhatsApp Powered by QuadLayers