İstanbul’da Express Kurye hizmeti için MOTO KURYE size yeter

By Genel

İstanbul Kurye sektöründe en iyi hizmeti vermek için Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında iki şube açan MOTO KURYE Tic. Ltd. Şti. 7/24 kurye hizmet prensibi ile 0544 795 89 09 mobil hattan size günün her saatinde geniş kadrosu ve kaliteli personeli ile evrak teslimatı için Motorlu Kurye ve paket gönderileriniz için Arabalı Kurye hizmeti vermektedir.

Sadece İstanbul il sınırları içinde hizmet veriyor iseniz gün içinde hızlı teslimat garantisi ile her türlü evrak ve paket gönderimi için kargo değil de daha ekonomik fiyatlar için bizi tercih edebilirsiniz. 

 26 yıldır Express Kurye hizmetinde en iyi süreleri ve hizmeti veren MOTO KURYE Tic. Ltd. Şti. sektörün lideri olmuştur. En iyi alt yapı ve tecrübeli kuryeleri ile kurumsal firmaların en aranılan çözüm ortağı olmuştur.

Şirket faturalarınızı daha hızlı bir şekilde teslimini gerçekleştirebilir ve tahsilatı için daha kısa süre içinde karşı tarafla irtibata geçebilirsiniz. Müşterileriniz ile yapacak olduğunuz sözleşme ve numune çalışmalarınızı bizimle gönderebilir ve zamandan ve iş kaydından tasarruf edebilirsiniz.

İnternet üzerinden satışını gerçekleştirdiğiniz ürünün daha hızlı teslimatını gerçekleştirebilir ve ürün satışlarınızın kısa sürede teslimat garantisi ile artmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul’da ki en uygun Kurye Fiyatları için internet sitemiz üzerinden anında fiyat sorgulaması yapabilir ya da 444 62 73 numaralı müşteri hizmetlerimizden online olarak bilgi alabilirsiniz.

 Size özel indirimli fiyatlardan yararlanabilmek için Abonelik sistemimiz ile ilgili kurye hizmeti işleyişi hakkında bilgi vermek için tarafınıza ziyaret gerçekleştirebiliriz.

Gönderi takibi ve teslimat sonrası bilgilendirme gibi hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Esnek ödeme şartları ile firmanıza nefes aldırabilir ve müsait olduğunuzda banka yolu ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tagged under:

KURYE ÇAĞIR-30 dk.'da kapında!
error: Content is protected !!
× WhatsApp