Maslak Kurye

Maslak Kurye Hizmetleri

Maslak semtinde senelerdir aksatmadan kurye hizmeti vermekteyiz. Maslak’dan hizmet bölgemiz içinde ki herhangi bir adrese kurye ihtiyacınız için 0212 217 06 90 sabit numaramızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz. Konum ve süre olarak en uygun kuryemiz adresinize en fazla 30 dakika içinde ulaşacak olup gönderiyi teslim alacaktır.

Müşteri hizmetlerimiz ile yaptığınız görüşme esnasında gönderinizin aciliyet durumunu bildirdiğiniz taktirde en güvenli ve süratli teslimi için sizlere yardımcı olunacaktır.

Maslak’da Kurye hizmetleri plazalardaki firmalar tarafından ivedi gitmesi gereken evrakların sorunsuz bir şekilde teslimi için tercih edilmektedir. İşlerinizin zamanında yürümesi ve firma masraflarının asgari düzeye düşürmeniz için size yardımcı olmaya hazırız. İstanbul’un en yoğun trafiğine sahip semtinde kendi araçlarınız ve personelinizin yoğunluğunu alıp bütün çevreye yayılmış deneyimli kuryeleri ile hizmet veren firma ile çalışma fırsatını değerlendirerek sektörünüzdeki firmaların önüne geçme olanağını seçebilirsiniz.

Moto Kurye Fiyatları sayfamızdan gidilecek semt bilgisini bularak fiyat tutarı öğrenebilirsiniz. Koli ve Paket gönderisi için Arabalı Kurye hizmetler fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

  • Çalışma saatleri dışında kalan zamanlar içinde 0544 795 89 09 7/24 çalışan çalışanımıza ulaşabilirsiniz.
Call Now ButtonTıkla Ara - 0544 795 89 09
× WhatsApp Powered by QuadLayers