Moto Kurye’ siz Hızlı olamazsınız- 3.bölüm

By Genel
Moto-Kurye

Devam niteliğindeki bu yazımızda gönderi adresinin birden fazla ulaşım aracı ile yapıldığı güzergahlardan bir tanesine göz atalım. Nispeten daha kısa ancak aktarma sayısı daha bol olsun.

Bebek ofisinizden güneşli merkez deki atölyeye numune baskıları gönderelim. Elamanınız Bebek sahilden pek fazla da yürümeden belediye otobüsüne binsin. Yaklaşık 30 dakika da Beşiktaş a ulaşsın ve hiç oyalanmadan eminönü’ne devam etsin. Unkapanı’ndan metro ile yenikapı’ya ulaşıp yine metro ile Yaklaşık 60 dakika da kirazlıya gelsin. Minibüs aktarması ile Güneşli merkez ve 10 dakika da yürüme ekleyelim. 130 dakika da her şeyin yolunda gitmesiyle adrese ulaşmış olsun.

Ek zaman harcamalarını da eklersek ortalama 360 dakikayı gidiş dönüşte kaybetmiş oldunuz. Bu mesai diliminin yani günün yarısını maalesef kaybetmiş oldunuz.

Çizilen güzergâhın mutlaka alternatifleri olacaktır. Ancak zaman kaybı yine de aynı yani günün yarısı olarak kaybolacaktır. İstanbul da ne yaparsak yapalım, hangi yolu kullanırsak kullanalım maalesef ulaşımın bizden aldığı zaman her geçen gün artıyor.

Oysa Moto Kurye ile hem zamandan hem iş gücünden tasarruf etmiş olursunuz. Yukarıdaki örnek hattı en kısa mesafe ve zamanda alabilecek tek alternatif Moto Kurye’dir.

Ücret olarak elemanınızın daha avantajlı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak elamana ödediğiniz maaş ve diğer giderlerin de size maliyet olduğunu unutmayın.

Siz elamanınızı ofiste verimli şekilde kullanırken Moto Kurye gönderinizi yerine ulaştırsın.

Hemen Ara - (0544) 795 89 09
×