Moto Kurye’ siz Hızlı olamazsınız- 4.bölüm

By Genel
Moto-Kurye

Eylül ayı yazılarımızda yaz mevsimi sonrası okulların açılması ile oluşan İstanbul trafiğini göz ününe alarak bazı değerlendirmeler yaptık.

Buna göre günlük gönderi tesliminde Moto Kurye nin alternatifi bulunmamaktadır. Her şekilde İstanbul içerisinde evrak, paket, kutu dediğimiz motosiklet ile taşınabilecek gönderilerin en hızlı ve en güvenli teslimat şekli Moto Kurye dir.

Verdiğimiz örneklerde ulaşım araçlarını toplu taşıma aracı olarak vermemizin sebebi maddi maliyeti en az olarak göstermektir. Son bir alternatif se taksi ile ulaşım sağlamaktır. Ancak taksi ile trafiğe takılmadan bahsi geçen bölgeler arasında alternatif boş yollar kullanılsa bile maddi maliyeti gayet fazla olacaktır.

Ayrıca taksi ye yine elemanınızı bindirmek zorunda kalacaksınız. Muhtemelen gönderinin sadece teslim edilmesi zaman ile yarışıyorsa tasarruf etmek için elamanı dönüşte yine toplu taşıma araçları kullanmaya mecbur edebilirsiniz. Geldiğimiz nokta da hem maddi olarak hem de elemanın ofis verimi olarak çok fazla harcama yaptınız.

Ekonomik olarak tasarruf yapmak zorunda kaldığımız bu dönemlerde bütçenizi zorlamaya gerek olmadığını hatırlatmak istiyoruz.

Siz ve elemanlarınız ofis te yapması gereken işlere yönelin. Gönderiniz için sadece Moto Kurye ile irtibata geçin.

Siz de hizmetiniz için çalışın, Moto Kurye de..

Hemen Ara - (0544) 795 89 09
×