Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

Eğitimin yaşı yoktur. Hayat sizi ne tarafa iterse itsin hep öğreneceğiniz birtakım bilgilere ihtiyaç duyarız.

Bazen bunu gerçek eğitmenlerden bazen başka deneyim sahiplerinden öğreniriz.

Başlangıç eğitimimizi müfredata bağlı öğretmenlerimizden alırız ve hayatımız boyunca onlardan öğrendiklerimiz üzerine deneyim sahiplerinin tecrübelerinden faydalanırız.

Öyle ki mesleğimizde bir eğitim mekanizması olmamasına rağmen daha önce ne iş yapmış olursa olsun bütün Moto Kurye arkadaşlarımızla hep ilk eğitmenlerimiz yani öğretmenlerimizden aldığımız başlangıç eğitimi üzerine koyduğumuz taşlarla bulunduğumuz yere geliyoruz.

Bize ilk öğrettikleri alfabe olduğu için gönderinin üzerinde yazılanları, gideceğimiz adresin tabelalarını okuyor ve gideceğimiz yere gidiyoruz.

Bize ilk öğrettikleri rakamlar ve toplama çıkartma olduğu için işlemleri, hesaplamaları yapabiliyoruz.

Bize büyüklerimize saygı duymayı, küçüklerimizi sevmeyi öğrettikleri için iletişime geçtiğimiz herkese gülümsüyor, tebessüm ediyoruz.

Bize bir şeyleri öğrettikleri için bizlerde deneyimlerimizi bize soranlara ya da bizden tecrübelerimiz paylaşmamızı isteyen arkadaşlarımıza destek oluyoruz.

Bize hayatımızı daha iyi yaşayabilmek için öğrettikleri her şey için Öğretmenlerimize teşekkür ediyor 24 Kasım Öğretmenler Günü nü kutluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0544 795 89 09
× WhatsApp Powered by QuadLayers