Uçak Kargo

Bizler, Moto Kurye olarak sizin zamanınızın çok değerli olduğunun farkındayız. Bu nedenle sizlere sunduğumuz hizmetlerin tamamı değerli zamanınızı en iyi şekilde yönetebilmenize olanak tanımalıdır. Bu bağlamda müşterilerimize sağladığımız üst düzey hizmetleri planlı, sistematik ve pratik şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizlere en hızlı kurye ve kargo hizmetlerini sunabilmek için pek çok farklı hizmet alternatifine sahibiz. Bu alternatiflerden bir tanesi de uçak kargodur. İstanbul dışına gönderim yapmak istediğinizde hava yolunu tercih ederek dilediğiniz her yere kargo gönderebilirsiniz. Firmamız THY KARGO ofisi aracılığı ile sizlere en kaliteli ve donanımlı kargo imkanlarını sunmaktadır.

Uçak kargo hizmetlerimiz daima çözüm odaklı uygulamalar sunmaktadır. Eğer şehir dışına herhangi bir eşya, ürün ya da evrak göndermek istiyorsanız bu hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Firmamızda çalışan deneyimli kuryeler kargonuzu sizlerden teslim alır ve THY KARGO bünyesinde uçaklara iletir. Ardından kargonuz güvenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaşır. Sizler de Moto Kurye olarak sağladığımız uçak kargo hizmetiniz almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Uçak Kurye

Eğer şehirler arası gönderim yapmak istiyorsanız ve bu işlemin aynı gün içerisinde tamamlanmasına ihtiyacınız varsa uçak kurye seçeneği tam size göre. Moto Kurye olarak sunmuş olduğumuz uçak kurye hizmeti sizlere olabilecek en hızlı şekilde teslimat yapabilme fırsatı tanır. Bu hizmet sayesinde acil şehirler arası teslimatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Örneğin, o gün içerisinde gerçekleştirilecek bir dava için evraklarınızı yetiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda evraklarınızı o şehre gidecek bir araca ulaştırabilseniz bile karşı taraftan da desteğe ihtiyaç duyarsınız. Çünkü teslimatın gerçekleştirileceği şehirden birinin o evrakı alması ve ilgili yere teslim etmesi gerekir. Bu noktada zor durumda kalabilme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Ancak endişelenmenize gerek yok. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde uçak kurye seçeneğinden yararlanabilir ve aynı gün içerisinde teslimatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak kurye hizmetimizin aşamaları şunlardır:

 • Moto kurye ile iletişime geçerek evraklarınızı onlara teslim edersiniz.
 • Moto kurye sizden teslim aldığı evrakları ilgili havalimanına ulaştırır.
 • Uçak seferleri arasından size en hızlı çözümü sunan sefer seçer ve evraklarınız bu uçağa teslim ederiz.
 • Teslimatın yapılacağı şehirden anlaşmalı olduğumuz bir kurye şirketi ile iletişim kurarız.
 • Uçak teslimatın gerçekleştirileceği şehre indiğinde kurye onu havalimanında karşılar ve evraklarınızı teslim alır.
 • Evrakları alan moto kurye doğrudan teslimatı gerçekleştirir.

Böylece aynı gün içerisinde ve oldukça güvenli bir şekilde acil teslimatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hava Kargo

Taşımacılık hizmetleri oldukça hassastır ve özenle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bizler, Moto Kurye olarak bunun farkındayız ve bizlere teslim ettiğiniz her kargoya ekstra özen göstermekteyiz. Hava kargo hizmetlerimiz için de aynı özen ve hassasiyet tamamen geçerlidir. Çünkü hava kargo işlemleri güvenlik önlemleri, disiplin, dikkat, zamanlama ve özen gerektirmektedir. Bu doğrultuda değerli müşterilerimizin gereksinimlerini ve isteklerini en iyi şekilde gerçekleştirmek için sıfır hata prensibi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hava yolu ile gerçekleştirilen uçak kargo ya da uçak kurye hizmetlerimiz tamamen bu prensibin üzerine kurulmuştur ve müşterilerimizde %100 oranında memnuniyet oluşturmayı hedefler.

Sunduğumuz hava kargo hizmetleri aşağıdaki teslimat seçeneklerini kapsamaktadır:

 • Havalimanından diğer havalimanına teslimat
 • Havalimanından istenilen adrese teslimat
 • İstenilen adresten havalimanına teslimat
 • İstenilen adresten diğer istenilen adrese teslimat

Bu seçenekler her türlü ihtiyacınızı karşılayabilmek üzerine tasarlanmıştır. Üstelik hava kargo teslimatlarında farklı seçeneklerin olması sizlere ekstra ekonomik özgürlük de kazandıracaktır. Çünkü böylece bütçenize en uygun olacak hizmetten yararlanabilirsiniz.

Uçak Kargo ve Kurye Fiyatları

Firmamız her zaman en ideal ve avantajlı hizmetleri müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Bu nedenle uçak kargo ve uçak kurye de dahil olmak üzere bütün taşımacılık hizmetlerimiz bütçe dostu fiyatlandırmalara sahiptir. Buna ek olarak teslimat işleminizin fiyatına etki eden bazı faktörler de mevcuttur. Bu faktörleri sizler için aşağıda listeledik:

 • Teslim edilmesini istediğiniz paketin büyüklüğü ve ağırlığı
 • Teslimatın gerçekleştirileceği noktanın uzaklığı
 • Tercih ettiğiniz teslimat şekli

Hizmetlerimizden yararlanmadan önce bizlere sunduğunuz bilgiler ve tercih ettiğiniz seçenekler ışığında sizlere bir fiyat çıkacaktır. Tercihleriniz ve teslim etmek istediğiniz paket nasıl olursa olsun her zaman piyasadaki diğer alternatiflere kıyasla daha uygun bir fiyat ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kurye ve Kargo Hizmetlerimiz

Kurye ve kargo hizmetleri hemen hemen her sektörün ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında yer almaktadır. E-ticaret başta olmak üzere sağlık, medya, reklamcılık, sanayi, eğitim ve otomotiv gibi pek çok sektör birtakım kargoları ulaştırma ihtiyacına sahiptir. Bu nedenle bizler, Moto Kurye olarak her sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikteki kaliteye sahip hizmetlerimizi sunmaktayız. Başta uçak kargo ve uçak kurye olmak üzere pek çok hizmetimiz değerli müşterilerimize en hızlı ve güvenli teslimat işlemlerini sağlamaya yöneliktir. Bu bağlamda firmamızın tercih edilmesini sağlayan bazı ayrıcalıklı özellikleri bulunmaktadır:

 • İşlemlerin idaresinin gerçekleştirilebilmesi adına kullanılan dijital operasyon yazılımlarımız mevcuttur.
 • Sahadaki işlerin çok daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayacak deneyimli ve uzman çalışanlarımız bulunmaktadır.
 • Karşılaşılabilecek her türlü problem için çözüm önerileri sunabilecek, alanında uzman çağrı merkezi çalışanlarımız mevcuttur.
 • Ulaştırma Bakanlığı standartlarında hizmetler sunduğumuzdan dolayı P1 ve K2 yetki belgelerine sahibiz.
 • Her ihtiyacınızı karşılamak için VIP hizmetler de sunmaktayız.

Eğer sizler de bu ayrıcalıklı özellikler ile donatılmış hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Moto Kurye İletişim

Eğer hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ya da adresinize moto kurye çağırmak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra yararlandığınız hizmetler esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorun esnasında da bizlerle iletişime geçerek etkili çözümler bulabilirsiniz. Web sitemizde yer alan iletişim numaralarından herhangi birini kullanarak haftanın 7 günü, 24 saat boyunca bizlere ulaşabilirsiniz.