Zincirlikuyu Kurye

Zincirlikuyu Kurye 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir Zincirlikuyu’dan İstanbul içinde her noktaya kurye ihtiyacınız için 0212 275 58 02 sabit hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. En müsait kuryemiz adresinize yönlendirilerek maksimum 30 dakika içinde sizden teslim alınacaktır.

Sipariş esnasında evrakın aciliyeti müşteri hizmetlerimize iletmeniz durumunda en acil ve güvenli bir şekilde teslimi için sizlere yardımcı olunacaktır.

Zincirlikuyu’da Kurye hizmetleri firmalar tarafından ürün ve evrak teslimi sorunlarının ortadan kaldırmak için tercih edilmektedir.

İş hızını ve maliyetlerinden kazanç sağlamaktadır. Piyasada yapılması gereken bütün işleriniz tarafınıza yansıyacak maddi külfet den sizleri kurtaracaktır.

Trafik ve dış etkenlerden kaynaklı problemlerden işleyişinin zarar görmesinin önüne geçilmiş olur.

Moto Kurye gibi bu çevreye yayılmış olan müşterilere barındıran bir kurumsal kurye şirketinden hizmet alabilmek büyük rahatlık aynı zamanda iş sektörünüzde sizin farkedilmeniz için bir avantajdır.

Kurye Fiyatları sayfamızdan A4 zarf ebatlarındaki Motorlu Kurye Ücret bilgisi için bulunduğunuz yeri ve göndermek istediğiniz semti seçerek fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre daha büyük ebatlı gönderileriniz için Arabalı Kurye; aciliyet durumuna göre Normal Kurye, Express Kurye, Vip Kurye seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kurye Hizmeti verebilecek kayıtlı firmalar için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mesai saatleri dışındaki 7/24 Kurye taleplerinizi 0544 795 89 09 numaralı hattımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Call Now Button0544 795 89 09
×