Mevsimler geçiyor hava şartları değişiyor. Global dünya değerleri, ekonomik hareketler, ticari piyasalar, turizm gelişmeleri.

Siz bu gündem maddelerine daha nicelerini ekleyebilirsiniz.

Ancak gördüğünüz gibi şartlar ne olursa olsun İstanbul’un değişmeyen karakteri binlerce yıllık tarihsel geçmişi ve son 30 yıla damga vurmuş kurye sektörüdür.

Bu 30 yıllık geçmişi kısaca hatırlarsanız, değişen ve gelişen hatta tamamen yenilenen sektörlere rağmen halen daha Motor Kurye çok ufak değişimler le ilk günkü hareketli mesaisine devam ediyor.

Artan ihracat ve ithalat işlemleri gümrük işlemlerindeki hareketliliği, şehir dışına taşınan liman ve antrepolar ulaşımın zorluğunu getiriyor.

Kurye en zor zamanlarda uzak mesafeleri ve zaman kayıplarını ortadan kaldırıyor.

Özellikle turizm sektöründe ki hızlı hareketlendirme, vize ve pasaport işlemlerinde ara teslimatların gecikmelere sebep olmaması için yoğun trafik te zaman sıkıntısını ortadan kaldırıyor.

Mutlu günlerimizde hediye ve tebrik gönderiminde, özellikle internet teknolojisinin örf ve adetlerimize ters gelecek digital davetiye ya da kutlama mesajlarına inat hala elden teslimat yaparak hatırlamak, hatırlatmak için çabalayan yine Moto Kurye.

Tabi ki nüfusu 20 milyona yaklaşan güzel İstanbul da toplu taşıma ne kadar mecburi hale gelmişse Moto Kurye teslimat ve gönderi ulaştırmada o kadar mecburi haldedir, olmaya devam edecektir.

Gündem değişse bile, Moto Kurye her zaman hizmetinizde.