Arnavutköy den kurye mi istediniz? Tabi ki hemen gönderelim. Ancak siz hangi Arnavutköy ‘ de siniz? En yakın kuryemizi hemen size yönlendirebiliriz. Gönderinizi sizden alıp gideceği adrese en doğru zamanda ulaştırmak için hizmetinizdeyiz.

Arnavutköy den kurye istediniz ama hangi Arnavutköy acaba? Son zamanlarda sıkça yaşadığımız sorulardan bir tanesi bu oluyor. İstanbul da yerleşim ve yatırımlar yer değiştirmeye başladığından beri sıkça görüyoruz. Bildiğimiz Arnavutköy, Beşiktaş ilçesinin sınırları içinde köklü ve tarihsel yapısı ile ünlü bir mahalledir. Boğaz sahilin de Kuruçeşme ile Bebek arasında yer alır. Ancak bugünkü konumuz orası değil.

Arnavutköy’ün Doğusunda Eyüpsultan, güneydoğusunda Başakşehir ve Esenyurt, güneyinde Büyükçekmece ve batısında Çatalca ilçelerine komşudur. Ayrıca bu ilçenin kuzeyden Karadeniz’e kıyısı vardır ve ayrıca Durusu Gölü’nün doğu, Küçükçekmece Gölü’nün kuzey ve Büyükçekmece Gölü’nün kuzeydoğu kıyıları ilçe sınırlarında kalır. Neredeyse İstanbul’ un en eski yerleşim geçiş güzergahı burasıdır.

Son yıllarda özellikle İstanbul Havaalanı yapıldıktan sonra sıkça adı geçen popüler bir ilçedir. Transit kuzey marmara otoyolu nun içinden geçtiği ilçe her geçen gün daha da gelişmektedir. Bu sayede kurye taşımacılığı da her geçen gün artmaktadır.

İstanbul’ un en eski ve yeni gelişen yatırım merkezi

Arnavutköy ilçesinde ekolojik turizmin yoğunlaşacağı mekânlar kümesi, Terkos Gölü çevresinde toplam 25.140 ha’lık alana sahiptir. Durusu, Baklalı, Balaban, Boyalık, Başakköy, Celepköy, Hisarbeyli, Örencik, Yazlık, Yassıören Köyleri ile Taya kadın mahallesini içeren alan, Avrupa yakasının kuzey kesiminde ve Terkos Gölü çevresindedir. Ekolojik turizmin yoğunlaşacağı bu alan Terkos, Sazlıdere ve Alibeyköy havzalarının içinde yer almaktadır.

Bölgeden günün her saatinde kurye temini yapabilirsiniz. Bölgenin şehir dışına doğru olması hızlı kurye hizmetini de ihtiyaç olarak kullanmaktadır. Özellikle Expres kurye gönderilerinde kuzey marmara otoyolu kullanılarak zaman kazanılmaktadır. Hadımköy İlçenin en çok fabrika ve sanayileşen bölgesidir. Arnavutköy merkezden de Başakşehir e ulaşmak mümkündür.
Direk istanbul da bir noktaya erişmek için otoyol kullanılmaktadır. Normal kurye hizmeti zaman alacağı için Arnavutköy den kurye hizmeti expres kurye olarak bu bölgede daha sık kullanılmaktadır