Bahçelievler Kurye, İstanbul’ un kalabalık ve trafiği çok olan ilçelerindendir. Bitişik nizam apartmanları ile dar alanda fazla nüfus barındırmaktadır. Bu sebep le kurye ihtiyacı her mahallesinde süreklilik sağlar. Hastane bölgesi olması eczane kuryesi faktörünü de arttırmaktadır. Günün her saati Bahçelievler de kurye araması yapılabilmektedir.

Bahçelievler , Avrupa yakasında, güneyden Bakırköy‘e, batıdan Küçükçekmece‘ye, kuzeyden Bağcılar‘a ve doğudan Güngören‘e komşudur. Etrafındaki ilçelerde de yoğun nüfus sürekli kurye ihtiyacını talep etmektedir. bölgenin diğer ilçelerle de karıştırılması yanlış kurye çağrılmasına da sebep olmaktadır. Bu yüzden bazı işler geç kalabilmektedir. Deneyimli kuryelerin bölgenin detaylarını bilmesi işlerin zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır. Operasyonlar da Bahçelievler den yapılacak kayıtlara en uygun kuryeyi yönlendirmektedirler.

Bahçelievler de az sayıda mahalle bulunmaktadır. Ancak bu mahallelerdeki işyeri ve resmi kurumların çokluğu kurye trafiğini artırmaktadır. Özellikle Yenibosna , Şirinevler , Çoban çeşme ticari anlamda etkili olmaktadır. Bu bölgelerdeki gümrükçü ve tekstil üreticileri gönderi ihtiyacının tamamını kuryelerden sağlamaktadır. Mesaiye bağlı işlerde hızlı ve Express kurye kullanılmaktadır. Aynı zamanda bölgedeki İhracatçılar birliği dış ticarette etkili kurye trafiğine sahiptir. Yine bölgedeki taşımacılık şirketleri ordino temini için kuryeleri kullanmaktadır.

Hürriyet , Kocasinan , Siyavuşpaşa da ikamet ve yerel işletmeler bulunmaktadır. Bu bölgeler den en çok bireysel kurye ve normal kurye çağrılmaktadır. Mesai harici durumlarda özellikle eczane kurye si bu bölgelerde çok kullanılmaktadır.

Kalabalık ilçede teslimat kurye ile daha kolay

Bahçelievler de Dar sokakları ve düzensiz araç parkları sebebiyle trafik sürekli aksamaktadır. Araçla teslimata gidebilmek çok zaman kaybettirmektedir. Özellikle İstanbul da zaman kaybetmenin ne kadar zor olduğunu bilenler Moto Kurye ile teslimatı seçmektedirler. Hızlı ve güvenli teslimatla zaman kaybı ortadan kalkar ve işleriniz yolunda gider.

Bahçelievler de bulunan Avm ler den kuyumcu kent şehir içi taşımalarda Express kurye nin kullanıldığı adreslerden dir. Fabrika ve holding binaları da bölgenin kurye trafiğine direk etki etmektedirler.
Motosikletler için Şirinevler önemli bir merkez olmaktadır. Bu bölgede her zaman Moto kurye bulabilirsiniz. Hızlı alım ve teslimatla kurye ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.