Zaman çok çabuk ilerliyor. Ve zaman bazen en güzel ilaç, bazen de geriye dönülmeyen kayıplara sebep olabiliyor.Sabır da çektiriyor zaman, eziyete de dönüşebiliyor.

Moto Kurye, zaman kavramını İstanbul’da en verimli kullanmanın en pratik çözümü olarak karşımıza çıkıyor.

İstanbul’da bir gönderinin çıkış ve varış noktaları arasında zamanı en iyi değerlendiren hizmet olan Motor Kurye, defalarca test edilmiş olmasına rağmen hala en çok tercih edilen çözüm ortağıdır.

Büyük ya da küçük ölçekli binlerce firma ya da kuruluş, İstanbul içerisinde gönderi/ paket teslimatlarını hem güvenle hem de zamandan kazanç elde ederek Motorlu Kurye sayesinde çözümlüyor.

2018 in son günlerinde her sektörün yoğun çalışma temposu, ulaşım trafiği ile kesişince haliyle ortaya çıkan karmaşanın en pratik çözümü de Kurye oluyor.

31 Aralık itibariyle valör’ün sene statüsündeki değişimi, bu ay içerisinde kamu ve resmi kuruluşlar dahil her sektörde telafi edilemeyecek zaman kayıpları ve cezalara tabi tutulabilir.

Bu yüzden de işlemlerin bu ay içerisinde tamamlanması gerekmekte ve tabi ki Kurye bu aşamada devreye girerek aksamaları ortadan kaldırmaya var gücüyle gayret etmektedir.

2018 yılı biterken geride kalan her türlü olumsuzlukları kazanılan tecrübeler ile onarmaya çalışacağımız 2019 yılını karşılıyoruz.

Yeni yıl bireylerden başlayıp topluluklara değin sağlık huzur ve mutluluk getirmesini diliyoruz.

Zaman kaybınız olmasın.