İstanbul gibi kalabalık bir şehir de yaşayıp hala Moto kurye çağır madınız mı? Eğer cevabınız evet se kurye nedir bilmiyorsunuz demektir. Çünkü İstanbul da yaşayıp kurye ye ihtiyaç duymamak mümkün değildir. Hiç bir şey yapmamış olsanız bile mutlaka işiniz bir Moto Kurye ye düşecektir.

İstanbul gibi devasa kalabalık bir şehirde her ne kadar toplu taşıma ve raylı sistem olsa da trafik asla bitmeyecektir. Bu sebeple özellikle süre dahilinde yapılması gereken işlerinizde kurye kullanmak zorundasınız. Örneğin muhasebe evrakları için motosikletli kurye ye ihtiyacınız olacaktır. Mali müşavire evrak yetiştirmeniz gerekecek ve vergi dairesi kapanmadan yetiştireceksiniz. Yada gümrükçünüze teminat mektubu yetiştireceksiniz. İşte size bir kurye ihtiyacı daha!

Ürün değişiminiz var ve müşteriniz acele ediyor. İşte size bir sebep daha. Kurye ile ürünü deponuzdan alıp müşteriye gönderebilirsiniz.
Trafik muameleleri için ihtiyacınız mutlaka olacaktır. Neticede resmi daire ve mesai bitiminde kapanacaktır.
Birazda bireysel düşünelim. Uçağınız kaçacak ve pasaportu evde unutmuşsunuz! Hemen Moto Kurye yi aramalısınız. Aracınız için tamircide parça ihtiyacınız var. Hemen bir kurye arıyorsunuz ve parça geliyor. Tabi bu parça motosikletle taşınabilir ve kuryenin sağlığını olumsuz etkilemeyecek şekilde olmalı.

Her an kurye çağırabilirsiniz..

Diyorsunuz ki ben unu eledim ve eleği duvara astım. Yani İstanbul’ un karmaşasından uzaklaşıp bir köyüne yerleştim. sessiz sakin yaşıyorum, bahçe ile uğraşıp güneş batarken kahve içiyorum. Ama bugünde torunun doğum günü ve şehrin taa diğer ucunda yaşıyorlar. Ee hediye göndermeden olmaz. Hemen bir kurye çağırıp yol üzerinden aldırdığınız hediyeyi yerine ulaştırıyor sunuz.
Unutulması çok zor ama evlilik yıldönümünüzde çiçekten farklı bir hediyeyi de eşinize göndermek için Motosikletli kurye çağırmayı ihmal etmiyorsunuz.

Örnekleri istediğiniz kadar çoğaltabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere Ülkenin bir çok şehrinde kurye ihtiyaçtan daha fazlası durumundadır. Zaman denilen ve elimizden uçup giden bu kavram bizi Kurye hizmetine zorunlu hale getirmiştir.

Motosikletli kurye hizmeti sizi zaman kaybından kurtarmaktadır. Zaman size kaldıkça hayatınız daha güzel ve sevdiklerinizle geçirecek fırsatlarınız olacaktır. Mutlaka fırsatları değerlendirin ve huzurunuzun en üst seviyede olmasını sağlayın.

Siz hala kurye çağır madınızmı?