Moto Kurye’ siz Hızlı olamazsınız- 1.bölüm

By Genel
Moto-Kurye

Moto Kurye hizmeti, bireysel ya da kurumsal olarak bize ne kadar faydalı olsa da hizmeti halen daha benimseyememiş olan kitleler bulunmaktadır. Bu topluluğa dahil olan kesim insanlar Moto Kurye Hizmetine alternatif bulmaya çalışmaktan maalesef vazgeçmiyorlar.
Birkaç ufak detay ile açıklamaya çalışalım.
Her zaman Moto Kurye nin ilk alternatifi ofis çalışanı ya da ofisboy olmuştur. Gün içinde teslim olması gereken herhangi bir gönderinin ofisinizden dışarı çıkacak elamanınız ile diğer adrese ulaştırılmasını düşünelim.
Ofis elamanı, ofisten çıkacak, en yakın ve en hızlı ulaşım aracı olan metro ya ilerleyecek. Metrodan çıkacak yürüyerek mevcut adrese gidecek, gönderiyi teslim edecek. Belki bir çay içecek, biraz manzara ya da vitrin seyredecek. Hatta gittiği yere yakın bir arkadaşa uğrayacak. Ha birde bu teslimat adresi metro hattı üzerinde olacak.
Elamanın ofiste verebileceği verimli yaklaşık 120-150 dakikayı maalesef kaybettiniz.
Oysa bu süre de ofiste yapması gereken işleri yapsaydı, bu işler bir sonraki güne kalmazdı. Ya da ofisteki başka bir elemana yük olmazdı.
Oysa metro hattı üzerinden bir gönderiyi aynı sürede hatta daha kısa zamanda Moto Kurye ile yerine ulaştırmanız çok basit olacaktır. Siz kayıt verdikten hemen sonra en uygun Moto Kurye adresinize gelip gönderinizi elden teslim alır, elden gideceği yere teslim eder.
Günümüzde en değerli yatırım zamandır. Zaman insan gücü ile birleşirse çok daha verimli olabilir.

Hemen Ara - (0544) 795 89 09
×