Altunizade Kurye

Altunizade Kurye ekibi her gün yenilik yapmaya çalışır; İstanbul’un herhangi bir yerinden küçük işletme taşımacılığını kolay, stressiz ve uygun fiyatlı hale getirmek için adımlar atmaktadır. İstanbul’da ki en iyi motor kurye şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Kurye, işletmenizin önemli bir parçasıdır. Küçük veya orta ölçekli bir işletme olarak, büyük şirketlerin sahip olduğu hacme sahip olmasanız bile, nakliyeyi hızlı ve basit hale getiren, kullanımı kolay bir sistemle, uygun fiyatlı kurye hizmetlerini ve ücretlerini hak ediyorsunuz. Moto Kurye  ile gönderi yaptığınızda, hızlı teslimat hizmetleri konusunda uzman bir firma ile teslim edilir.

Hizmetlerimiz hemen hemen İstanbul’un her yerine kısa sürede ve gönül rahatlığı ile gönderebilirsiniz. Hizmet sunumunu en önemli görevlerinden biri olarak belirleyen Moto Kurye, kalitesinden ödün vermeden müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir hizmet politikası gerçekleştirme anlayışına sahiptir. Siparişlerinizi zamanında ve hatasız teslim etmenin önemi son derece önemlidir. Bu hizmetin öneminin bilincinde olarak üstün kalite standartları çerçevesinde hizmet sunmaktayız.

Haftalarca ya da aylarca gönderdiğiniz evrakları beklemek zorunda değilsiniz ya da değerli evraklarınız için endişelenmenize gerek yok çünkü Moto Kurye hizmeti ile size en kaliteli hizmeti daha kısa sürelerde sunuyor. Moto Kurye olarak birçok işi başarıyla gerçekleştirdik . Altunizade Kurye olarak rekor oluşturduğunuz gün içerisinde firmamızı arayarak, istediğiniz saatte paketinizi teslim almaya gelir ve yerine ulaştırırız.

Kurulduğumuz 1992’den bu yana, teslim ettiğimiz paketlerin içeriği oldukça değişti. Ancak bir şey aynı kalır – güveninizi nasıl kazandığımız. Eşsiz bilgi birikimimiz, küresel erişimimiz ve kusursuz tedarik zinciri uygulamamızla dünyanın en güvenilir özel lojistik şirketi olarak ün kazandık. Çalışmalarımızı hızlı ve düzenli bir şekilde yapıyoruz.

Kurye Fiyatları sayfamızdan A4 zarf ebatlarındaki Motorlu Kurye Ücret bilgisi için bulunduğunuz yeri ve göndermek istediğiniz semti seçerek fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

Kurye Hizmeti verebilecek kayıtlı firmalar için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı‘nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Biz de her şey planlı ve programlıdır. paketler ve düzensiz boyut ve ağırlık kalemleri için ertesi gün veya planlı teslimat hizmetlerinin yanı sıra depo yönetimi ve müşteri tarafından getirilen araçların çalıştırılması dahil kapsamlı lojistik çözümler sunmanın gururu ve onuru içerisindeyiz. Bizim hızımıza kimse yetişemez Altunizade Kurye olarak her zaman yanınızdayız.