Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy Kurye hizmetleri motorlu kurye sektöründe yıllar boyunca çalışmış tecrübesine tecrübe katmış, deneyimli kişiler tarafından kurulan Moto Kurye bugüne kadar ve daha sonraki çalışmalarımızda sürekli ve başarı için müşteri odaklı verimliliği arttırarak çalışıyoruz. istanbul’un tüm ilçelerine hizmetimiz bulunmaktadır.

İşletmelerin kargo yerine bir kurye hizmeti aramaya başlamasının ana nedenlerinden biri internet alışverişindeki artış olmuştur. Çok sayıda siparişle, işletmeler Postaneye günde birkaç kez gitmek zorunda kalmak istemiyorlardı ve hızlı ve güvenli bir şeye ihtiyaçları vardı. İnternet alışverişinin ilk günlerinde, insanlar ürünlerini almadan önce kısa bir gecikme bekliyorlardı, ancak kısa süre sonra hız, güvenlik takibi aramaya ve diğer şeyleri beklemeye başladılar.

Zekeriyaköy Kurye hizmetleri, aynı ve ertesi gün teslimattan ucuz nakliyeye kadar fayda sağlar, olay yerine gelmeden önce bulmak zor olan her şeydir.

İşlerimizin yoğunluğun ardı arkası kesilmiyor 7 gün 24 saat hizmetlerimiz devam ediyor. İstanbul’un karmaşık trafiğinde bireysel ve kurumsal müşterilerimizin özel dağıtım ihtiyacını karşılamaya yönelik sunduğumuz hizmeti önemsiyoruz. Müşterilerimizin kurye hizmetlerini ekonomik ve hızlı olmasının yanı sıra nitelikli bir hizmet veriyoruz. Çağrı merkezimiz sizlere 7/24 açıktır.

Kurye teslimat hizmetleri genellikle pazardaki bir boşluğu dolduran bir dizi hizmet içerir. Şunları içerebilirler:

İmza ile güvenli teslimat gerekli

Hızlı takip ve ertesi gün teslimat

Büyük boyutlu veya alışılmadık şekilli paketlerin teslimi

Kuryeler, işletmeler, çevrimiçi perakendeciler ve e-ticaret satıcıları olarak, çok sayıda gönderi yapması gerekenler tarafından genellikle bir teslimat hizmeti olarak kullanılır. Bir hesap oluşturmak, her ayın sonunda kapatılabilecekleri için ödeme yapmayı kolaylaştırır.

Zekeriyaköy Kurye hizmetlerimiz ile sizlerin her türlü ihtiyacınıza yanıt vermekteyiz. Belirlemiş olduğunuz adrese gönderiniz doğrultusunda hızlı bir şekilde erişim sağlıyoruz. Deneyimli a2 ehliyetine sahip kişiler ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Personellerimizin en önemli özelliklerinden birisi firmamızda her ay eğitimler vermiş olmamızdır.

Bu eğitimler ile karşınıza saygın, nitelikli, konuşma adabını bilen, eğitimli güler yüzlü, diksiyonu düzgün kişileri sunmuş oluyoruz. Bizim için önemli olan titizlik ve disiplindir. Bizi tercih edin ürünlerinizi kısa süre içerisinde yerine ulaştıralım.