Çekmeköy Kurye

Çekmeköy Kurye Alanında uzman ekibimizle gece gündüz demeden kurye hizmetleri vermeye devam etmekteyiz. Çekmeköy yapısı itibariyle yeni bir yerleşim bölgesi olsa da her geçen gün açılan yeni fabrikaların ve iş yerlerinin bölgeye kattığı önem artmakta ve mevcut bir büyüme potansiyelinin olduğunu göstermektedir. Bu büyüme potansiyelinin beraberinde getirdiği birtakım ihtiyaçlar bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlardan bir tanesi de kurye ihtiyacıdır. Firmamız bu ihtiyacın teminini sağlamak adına hizmet vermektedir.

Geçmişte motosiklet kullanımı şimdiki gibi yoğun değildi. Şehirler bundan 20 yıl öncesinde daha kısıtlı alanlara sahipken artık nüfus artışının da etkisiyle fazlasıyla genişledi.Yoğunluğun giderek artması ve genişlemesi sonucu ulaşılabilirlik zorlaştı. Kentlerdeki yapılaşma ulaşım sorunlarını beraberinde getirdi.Trafiğe takılmadan daha hızlı ulaşımın yolu motosikletlere olan talebi zirveye çıkardı. Trafik sorunuyla birlikte insanların bir yerden başka bir yere göndermek istedikleri evrakların veya değerli eşyaların, gün içinde istedikleri yere teslim edilmesi konusunda sıkıntılar yaşamaya başladı. Motorlu kuryelerin yoğun trafikte daha hızlı hareket etmesinden dolayı kurye hizmeti veren firmalar motorlu kurye hizmetini hayata geçirdi. Çekmeköy kurye hizmetleri sunan bir firma olarak biz de motorlu kurye ekibimizle hizmetinizdeyiz. Gönderi taşımalarınızda veya evrak gönderim ihtiyaçlarınızda 7/24 moto kuryelerimizle hizmetinizdeyiz.

Motorlu kurye hizmetleri sınıfında yer alan ekspress kurye servisimiz, özellikle hızlı ve güvenli teslimat isteyen müşterilerimizin tercih ettiği bir hizmettir. Fiyat olarak normal motorlu kurye servisine göre biraz daha pahalı olan hizmetimizin en büyük avantajı elbette hızlı olmasıdır. Hizmetimizin fiyatının değişim göstermesinin sebebi kurye tarafından alınan gönderi başka herhangi bir adrese uğramadan direkt olarak gönderilmesi istenilen adrese götürülmekte ve alıcısına teslim edilmesinden dolayı sadece size ayrılmış özel bir hizmet oluşundan kaynaklanmaktadır. Teslim süreleri 1 saat ile 2 saat arasında değişen ekspress kurye hizmetimizden 7/24 dilediğiniz saatler arasında yaralanabilirsiniz.

Vip kurye hizmetinde gönderinin alıcıdan alınıp teslim edilecek adrese teslimi arasında geçen süre yaklaşık 60 dakikadır. Gönderi teslim süresi trafik durumuna, hava koşullarına göre değişim göstermektedir. Motorlu kurye hizmetlerimiz arasında en hızlı ve güvenli teslimat yapılan hizmetimiz olan Vip motorlu teslimat fiyatı, vermiş olduğumuz hizmetler arasında en yükseğidir.

Çekmeköy Kurye acil teslimatlarda tercih edilmesi önerilir. Moto kuryelerimiz gelen talepler doğrultusunda en hızlı şekilde ürünlerin teslimini yapmaktadır.