Ümraniye Kurye

Ümraniye kurye hizmetleri olarak sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Çoğu kurye firmasının sahip olmakta zorluk çektiği P1 Yetki Belgesine sahip bir kuruluş olarak, gönderilerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Geniş dağıtım ağımız, geniş araç filomuz ve nitelikli kurye ekibimizle Ümraniye içerisinde ve çevresinde meydana gelecek tüm taşıma ihtiyaçlarınız için bir telefon uzağınızdayız. Buna ek olarak dilerseniz Whatsapp numaramız üzerinden ya da web sitemizden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Ümraniye kurye hizmetlerini sağladığımız firmamızda, çalışmalarımızı deneyimli ve eğitimli personellerimizle sürdürmekteyiz. Ümraniye bölgesinden istediğiniz adrese teslimatlarınızı kısa süre içerisinde yönlendirebilmekteyiz. Güvenilir, hızlı ve ekonomik dağıtım hizmetlerimiz ile her türlü eşyanızın gönderimini yalnızca bir telefon üzerinden sağlayabilmeniz mümkün. Hem zaman hem de para tasarrufu yapabileceğiniz hizmetlerinizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul içi ve İstanbul dışı hizmet verdiğimiz ölçekte, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemleri oluşturmaktayız. Sektöre artan talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirdiğimiz hizmet modelleri herkese hitap edebilecek düzeyde ve fiyattadır. Ümraniye bölgesinden İstanbul’un tüm noktalarına her standarttaki evrak, paket, ilaç ve kolilerinizin teslimatını gerçekleştirebilmekteyiz. Yoğun trafik, hava şartları gibi dış faktörlere aldırmaksızın kargolarınızın iletimini, kestirme güzergahlar üzerinden en kısa zamanda sağlayabilmekteyiz.

Acil olarak yetiştirmeniz gereken bir belge mi var? Ya da sevdiğinizin doğum gününü mü unuttunuz? Ümraniye kurye hizmetleri ile artık bunları dert etmenize gerek yok. İstanbul içi kurye hizmeti sağladığımız firmamızda İstanbul’un sıkışık trafiği içerisinde bütçe dostu fiyatlandırmalarımızla hızlı bir şekilde paket iletimi sağlayabilmeniz mümkündür.

Pandemi sürecini yaşadığımız bu günlerde kurye sektörü yukarı yönlü bir trende girmiştir. Ulusal düzeydeki firmalardan, küçük çaplı firmalara hemen hemen herkes gönderilerinin başkaları tarafından taşınması fikrine sıcak bakmaya başlamış ve bunun için kurye firmalarıyla çalışmaya başlamıştır. Bu talep fazlalığına cevap vermek ve sizlere vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini arttırmak için, teknolojinin de yardımıyla var gücümüzle çalışmaktayız.

Ümraniye kurye hizmetleri olarak gönderilerinizin güvenliği için var gücümüzle çalışmaktayız. Alanında uzman kurye ekibimiz sizlerden aldığı gönderileri, güvenli ve korunaklı bir şekilde taşımaktadır. Gönderinin teslim alınmasından teslimatına kadar geçen sürede gönderinin başına gelebilecek her türlü sorundan kaçınmak adına aldığımız önlemlerle sizler için çalışmaya devam etmekteyiz. Tüm operasyonlarımızda hem adreslerin bulunmasında hem de kuryelerin takibinin yapılması açısından navigasyon teknolojisini efektif bir şekilde kullanmaktayız. Ayrıca gönderinizin teslimatının istenilen adrese tesliminden hemen sonra tarafınıza sms ve mail yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.