Beykoz Kurye

Beykoz kurye başta Beykoz olmak üzere İstanbul ilçesinin her ilçesine güvenli sağlam ve zamanında teslimat hizmetini en dikkatli ve titiz bir şekilde sunmaktadır.Günümüzde ulaştırmak istediğimiz, evrak, belge, paket gibi önemli şeyleri zaman kısıtlaması olmadan en çok kullandığımız yöntemlerden birisi kuryedir.

Gerek bireysel gerek ise kurumsal müşterilerin 24 saat iletişim yoluyla ulaşılarak göndermek istediğimiz evrak belge ya da paket aynı gün içerisinde teslim edilebilmektedir. Gün içerinde ulaşılmasını istediğimiz önemli olan kargolar istenilen adresten kurye yoluyla teslim alınır ve 150-200 dakika içerinde güvenli bir şekilde teslim edilebilmektedir. Arabalı, yaya, motorlu ekspres kargo olarak kesintisiz ve sağlıklı güvenli ulaştırma sağlanmaktadır. Aynı gün teslim yoluyla hem zaman tasarrufu sağlanırken hem de güvenli teslimat sağlanır. Profesyonel kuryeler sayesinde paketler kırılmadan yırtılmadan alıcısına ulaşır.

Kurye personelleri yıllık eğitim planlarına tabi tutulur. Personeller acemi değil de eğitimli ve profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini en yüksek noktada tutan Beykoz kurye gün geçtikçe daha hızla ilerlemekte ve yol almaktadır. Başarılarının en büyük sırrı dürüstlük ilkesini kendilerine prensip edilmiş olmalarıdır.

Almış olduğumuz bu güvenli hizmet uygun ücretlerle hesaplanmaktadır. Ne şekilde hizmet istenilirse yaya motorlu ekspres ya da arabalı bunu önceden firmaya bildirerek fiyat bilgisi alabiliriz. Fiyatlar uygun olurken kalite her zaman yüksek tutularak acil durum giderilir.

Beykoz kurye zamanında ve güvenli bir şekilde çalışırken en önem verdiği şey müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktır. Dürüst eğitimli profesyonel uzman kadrosuyla geniş kitlelere yayılarak ilerlemektedir. Titiz, dikkatli ekip müşteri mutluğunu ve memnuniyetini artırmaktadır. Unutmamak gerekir ki kaliteli hizmet mutlu müşteri demektir. Başarının en büyük sırrı ise değerli müşterileridir.

24saat ulaşabileceğimiz Beykoz kurye firmasına dilerseniz müşteri memnuniyetini de iletebilirsiniz böylece gün geçtikçe büyüyen geniş kitlelere yayılan büyük aileye sizlerde katılarak ailenin bir parçası olabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki en iyi hizmet sevgiyle sunulan hizmettir. Dürüstlük, sevgi, titizlik ilkesinin çalışma prensibi olan Beykoz Kurye her zaman bir telefon kadar yakınınızdadır.