Beykoz Kurye

Beykoz Kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 0216 290 65 90 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz yere en yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde kuryemiz tarafından adresinizden teslim alınacaktır.

Acarlar Mahallesi-Anadoluhisarı Mahallesi-Anadolukavağı Mahallesi-Baklacı Mahallesi-Çamlıbahçe Mahallesi-Çengeldere Mahallesi-Çiftlik Mahallesi-Çiğdem Mahallesi-Çubuklu Mahallesi-Fatih Mahallesi-Göksu Mahallesi-Göztepe Mahallesi-Gümüşsuyu Mahallesi-İncirköy Mahallesi-Kanlıca Mahallesi-Kavacık Mahallesi-Merkez Mahallesi-Ortaçeşme Mahallesi-Paşabahçe Mahallesi-Rüzgarlıbahçe Mahallesi-Soğuksu Mahallesi-Tokatköy Mahallesi-Yalıköy Mahallesi-Yavuzselim Mahallesi-Yenimahalle ve semtlerinde mesai saatleri içinde kuryelerimiz bulunmakta olup İstanbul’u içinde herhangi bir adrese birkaç saat içinde teslimat yapabilmekteyiz.

Kurye Fiyatları sayfamızdan A4 zarf ebatlarındaki Motorlu Kurye Ücret bilgisi için bulunduğunuz yeri ve göndermek istediğiniz semti seçerek fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre daha büyük ebatlı gönderileriniz için Arabalı Kurye; aciliyet durumuna göre Normal Kurye, Express Kurye, Vip Kurye seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kurye Hizmeti verebilecek kayıtlı firmalar için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mesai saatleri dışındaki 7/24 Kurye taleplerinizi 0544 795 89 09 numaralı hattımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Call Now Button0544 795 89 09
×