Şişli Kurye

Değerli emanetlerinizi güvenli bir şekilde ulaştırmak istiyorsanız, 1992 yılından itibaren sektörde faaliyet gösteren moto kurye firmamız Şişli Kurye olarak  size en iyi hizmeti vermekteyiz.

Aradığınız kaliteli, güvenilir hizmet ise biz kesinlikle aradığınız firmayız. Kurye olarak hizmet veren firmamız İstanbul ilinin her yerine ve ayrıca İstanbul dışı yerlere de teslimat yapmaktadır.

Yıllardır sektörde öncü kuruluş olan firmamız yılların kendisine kazandırdığı tecrübe ile size en iyi hizmet vermeyi kendine hedef belirlemiştir.

İşinin uzmanı, güvenin adresi ve kaliteli hizmet anlayışını kendine prensip edinmiş olan Şişli Kurye hizmetlerinden yararlanmak için dilerseniz bir telefon dilerseniz de dudullukurye.org adresinden talepte bulunabilirsiniz. Dudullu bölgesinde gönderi yapmak isterseniz en hızlı şekilde kurye hizmeti alabilirsiniz.

Şişli Kurye olarak bünyemizde, müşteri taleplerine uygun şekilde çeşitli gönderi kuryelerimiz bulunmaktadır. Bunlar;

  • Moto Kurye; bu hizmetimizde Şişli Kurye personelimiz bir telefon ile gönderinizi alır ve İstanbul içi için en geç 3 saat içinde teslimat adresine iletilir. Aynı il içinde kargo ile yaşanan zaman sıkıntısını önlemek için iyi bir çözümdür. İşinde profesyonel kuryelerimiz sayesinde gönderiniz kısa sürede adrese teslim edilir ve teslimattan sonra tarafınıza bilgi verilir.
  • Ekspres Kurye; firmamızın özel hizmeti olup normal kuryeye göre acil gönderimlerde kullanılır ve 90 dakika gibi bir sürede teslimat adresine iletim sağlar. Bu teslimat işleminde şoförlerimiz önce sizin teslimatını yapar daha sonra diğer teslimatları tamamlar.
  • Acil Kurye; Şişli Kurye olarak VIP müşteri hizmeti olup, sadece sizin kuryenizi alır ve 45 dakika gibi çok kısa sürede teslimat işlemini geliştirir. Değerli evrak, pasaport gibi önemli evrakları en kısa sürede teslim etmek isterseniz doğru tercihiniz acil kurye olacaktır.
  • Arabalı Kurye; Bu hizmetimiz ise, motor kuryelerimizin taşıyamayacağı büyük ebattaki gönderilerinizi aynı gün içinde üstü kapalı araçlar ile adrese teslimatını sağlayan kurye teslim işlemidir. Bu hizmetimizden mesai saatleri içinde faydalanabilirsniz. Fiyatı standart fiyatların 4 katıdır. Teslim süresi trafik durumuna göre değişebilir. Gönderileriniz için sınır 150 kg (250 desi) ve 150 cm * 100 cm dir. Bu sınırları aşan gönderilerde fiyat arabalı kurye şoförünün belirlediği fiyattır.

Şirketinizin veya kişisel, tüm değerli gönderilerinizde aradığınız, hızlı ve kaliteli hizmet, güvenli taşımacılık ve profesyonellik ise, Şişli Kurye sizin için en doğru tercih olacaktır.Bizler kaliteyi hız ile birleştirerek güvenli teslimatlar yapıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti işimizin imzasıdır.