Tarabya Kurye

Tarihte kurye hizmetleri ilk olarak İran’da ortaya çıkmıştır. Genç Prens Cyrus, milattan önce 400 civarlarında, krallığında ve krallık ötesi yerlerde önemli mesaj iletmek için koşucuları, güvercinleri ve atlı adamları görevlendirdi. Böylece kurye sistemi ilkel biçimde ortaya çıkmış oldu. İnsanların birbirine uzak mesafelerde olması ve unutkanlık, hediyeleşme, meşgul olma nedenleri ile kurye ihtiyacı daha da arttı. Kuryenin önemi zaman ilerledikçe büyük ölçüde arttı. Gelişen teknoloji ile kurye hizmetleri motosiklet ve diğer araçlarla iletilmeye başlandı. Günümüzde internet keşfi ile siteleşen alışveriş mağazaları da bugün uzaklara ürünlerini gönderebilir hale geldi. Bugün kurye yemek, çikolata, çiçek gönderiminde de kullanılmaktadır. Hızlı, pratik ve ekonomik bir şekilde gönderim artık hayatımızın tam içinde bulunmaya başladı. Tarabya bölgesinde bulunan kuryemiz aynı gün içerisinde sizin için hızlı, pratik ve ekonomik fiyatlarla size hizmet sunmaktadır. Teslimatını gerçekleştirmek için iletişim bilgilerinden telefon numaramıza ulaşarak bizi aramanız yeterlidir.

Tarabya Sarıyer ilçe merkezine sadece 4 kilometre uzağındadır. Gelişimini ve artan nüfusu ile Tarabya’da kurye hizmeti ihtiyacı giderek artmaktadır. Motosiklet ve araç hizmetleri ile geniş alana yayılan kurye hizmetimizi size sunuyoruz.

Tarabya kurye hizmetleri, Tarabya bölgesi ve İstanbul’daki tüm ilçelere hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz sadece İstanbul sınırları içerisinde sınırlı kalmamaktadır. Tarabya bölgesinde sınırsız ve sürekli kurye hizmetleri vermekteyiz.  Motorlu kurye, Ekspres kurye, VIP kurye, Acil ilaç kurye başlıca verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Tarabya kurye hizmetleri, yarım saat içerisinde tüm paket, evrak, eşya gönderileriniz alıcı adrese ulaştırır. Eğitimli çalışanları ve uzman kadrosu ile alıcı adresine gidilebilecek en kısa mesafeyle hızlı teslimat imkanı sağlıyoruz. Dürüst ve güler yüzlü çalışanlarımız ile servis hizmetleri sunmaktayız.

  • Tüm kurye şirketleri İstanbul’un tüm bölgesini kapsamaz. Bu nedenle istediğiniz yere teslimat sunan Tarabya kurye hizmetlerini tercih etmelisiniz.
  • Uzman kurye personelleri, paketlerin kolay ve verimli bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için gereken tüm gerekli belgeleri hazırlayabilmektedir.
  • Kuryeniz, sizi paketin gönderilebilirliği hakkında bilgilendirir. Yalnızca teslim edilebilir ürünler paket olarak iletilebilir, aksi taktirde paketiniz iade edilecektir. Tarabya kurye hizmetleri yasal olarak herhangi bir kısıtlama olmaksızın teslim edilebilecek ürünlerin listesini size sağlamak, kuryenizin görevidir.
  • Ödeme seçeneğini nakit ve kart şeklinde gerçekleştirebilirisiniz. Ödemeyi kolayca yapabilmek için en esnek ödeme seçeneğini seçebilirsiniz.
  • Zamanında teslimat sağlayarak müşterilerin güvenini kazanır. Tarabya’daki kuryelerimizden size en yakın olanla iletişime geçerek adresinize yönlendiriyoruz. Müşterilerimizi istenmeyen gecikmelerden zarar görmemesi için teslimat zamanlanmasının mutlaka bilinmesi gerekmektedir. Teslimat zamanının bilinmesi gerekir ve bu konuda bilgilendirilirsiniz.

Tarabya kurye hizmetleri olarak paket, evrak ve eşyalarınız alıcıya ulaştığında hâlâ sağlam oluyor olması bizim için önem arz eder. Gönderiye hiçbir zarar gelmemesi için tüm tedbirleri önceden alarak oluşabilecek herhangi bir probleme engel olmaya odaklıyız. Sorunsuz teslim edilen gönderilerin teslim bilgisini hemen teslimat sonrası telefonunuza SMS ya da mail yoluyla bilgilendirme amaçlı mesaj gönderiyoruz.

Bulunduğunuz yerden uzak bir bölgeye acil bir belge ya da hediye mi göndermek istiyorsunuz? Ortamı terk edemeyecek durumda mısınız? Ya da bir arkadaşını sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Tarabya kurye zor durumlarınızda sizin her zaman yanınızda! Sizi baskı ve stres altına sokmadan yerinize gönderilerinizin iletimini sağlıyoruz. Tarabya’dan tüm diğer bölgelere ekonomik fiyatlarla yoğun trafik altında olsak bile en hızlı ve güvenilir bir şekilde kargonuzu iletmeye çalışıyoruz.