Hadımköy Kurye

Hadımköy Kurye birçok kişinin kurye işlerinde karşılaştığı ortak sorun olan geç gönderim sağlanması, fiyat oranının yüksek olması ya da hasarlı gönderim sağlanması sorununa artık son.

Bu kurye firması ile artık kuryelerinizi bütçe sorunu yaşamadan göndermek ya da almak istediğiniz ürünleriniz artık güven altındadır.

Firmanın temel amacı bütçenizi zorlamadan değerli müşterilerine kaliteli ve güvenilir ve hızlı hizmet sunmak.

HadımköyKurye İstanbul olmak üzere İstanbul ve civarına uzman ve tecrübeli personelleri ile hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkaran firma sektöründe öncü firma konumundadır.

Her An Hizmetinizde

Firma Express kurye, arabalı kurye, gece kurye, Gümrük kurye, kiralık kurye ve vip kurye seçenekleri ile 7/24 hizmetinizdedir.

İhtiyaç duyduğunuz her an 0212 288 27 37 no’lu iletişim numaralarından ulaşarak gönderilerinizi sağlayabilirsiniz.

Moto Kurye’ye ulaştığınız anda size en yakın kurye yönlendirerek teslimat sağlanmaktadır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmetlerinin süreleri incelendiğinde ise normal kurye hizmetinin gönderi semtine göre 180-240 dakika arası, Express kurye hizmetinin gönderi semtine göre 120-180 dakika arası ve vip kurye hizmetinin gönderi semtine göre 45 ile 90 dakika arası teslim edildiği görülmektedir.

Ayrıca koli ve paket taşıma olanağı bulunmaktadır.

Moto kurye hizmeti sayesinde günlük işleriniz ya da özel ihtiyaçlarınızda göndermeniz veya almanız gereken tüm ürünlerinizi ulaştırabilir ve ulaştırabilirsiniz.

Motokurye’ ye Yoğun Talep

Firma gerek hizmetleri gerekse avantajları yönünden bireyler ve şirketler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Hizmet ve avantajlarına bakıldığında ise zaman sorunu oluşmaması, finansman olarak uygun görülmesi, kurye işlerinde firmaların ayrıca personellerini şirket dışına çıkarmamasıdır. ( kurye için personel gönderilmesi durumunda kendi işlerinin aksamasına neden olacak bir sorunun oluşmaması adına avantaj durumundadır.)

Bu hizmetler ve avantajlar göz önünde tutulduğunda İstanbul ve Hadımköy civarında geniş müşteri memnuniyeti ve ağına sahip olan firma sorunlarınıza her an çözüm üretmekte ve işlerinizde büyük oranda kolaylık sağlamaktadır.

Firmaya gerekli bilgileri ilettiğiniz anda sizin için en uygun olan kurye seçeneği belirlenerek işlemlere başlanmaktadır.

Gönderilerinizi zamandan tasarruf ederek uygun fiyata kaliteli ve güvenilir şekilde ulaştırmak isterseniz eğer adresiniz Hadımköy Kurye olacaktır.

Kurye Fiyatları sayfamızdan A4 zarf ebatlarındaki Motorlu Kurye Ücret bilgisi için bulunduğunuz yeri ve göndermek istediğiniz semti seçerek fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre daha büyük ebatlı gönderileriniz için Arabalı Kurye; aciliyet durumuna göre Normal Kurye, Express Kurye, Vip Kurye seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kurye Hizmeti verebilecek kayıtlı firmalar için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı‘nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mesai saatleri dışındaki 7/24 Kurye taleplerinizi 0544 795 89 09 numaralı hattımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.