Sancaktepe Kurye

Sancaktepe Kurye 1992 yılından bu yana kurye şirketimiz tutkulu ekibimiz, yenilikçi sistemlerimiz ve güler yüzlü, sonuç odaklı hizmetimiz sayesinde rekabette öne çıkıyor.

Çalıştığımız yerel topluluklara hizmet vermekten gurur duyuyoruz, onların ticari ve kişisel gönderim ihtiyaçlarının karşılanmasını, gemiye alınmasını ve ustalıkla teslim edilmesini sağlıyoruz. Farkımız basit, sadece paketleri teslim etmiyoruz, güvenilirlik sağlıyoruz. Ağımızın ve hizmetimizin pazar lideri olmasının nedeni budur, ağımıza 18 yılı aşkın süredir sürekli iyileştirme ve geliştirme yatırımı yaptık ve bu da sancaktepe kurye olarak en deneyimli kurye sağlayıcısı yapıyor. Ağı kendimiz kurduğumuz için, daha fazla esneklik ve etki avantajına sahibiz. Bu nedenle, paketinizin kontrolümüzden asla çıkmadığı çevik ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunabiliyoruz. Her başarılı işletmenin arkasında genellikle bir grup kendini işine adamış, kendini adamış insan vardır ve sektörün en iyilerinden bazılarının sizin için hizmet vermeye çalıştığını söylemekten gurur duyuyoruz. Çalışanlarımız işlerini bilirler ve yaptıkları işte deneyimlidirler – ekibimizin çoğu yirmi yılı aşkın süredir bizimle birlikte, bu yüzden bir şeyi doğru yapıyor olmalıyız!

Her şeyi kişisel tutmaya inanıyoruz. Yani bizi aradığınızda, neredeyse her zaman yerel şubenizden biriyle konuşacaksınız. Bölgeyi bilecekler – ve muhtemelen sizi bile! Her seferinde zamanında sıralamanızı sağlamak için arkalarındaki 1200’den fazla tutkulu kişiden oluşan ülke çapında bir ekibin desteğiyle, topluluğunuzun bir parçası olan özel bir nakliye uzmanları ekibinden hizmet alacaksınız.

Öğeleri göndermenin, onları almak kadar kolay olması gerektiğine her zaman inandık. 1992’den beri, sistemlerimizin bu hizmet vaadini yerine getirebilmesi için elimizden gelen her şeyi yaptık. Web platformumuz artık sizin ve müşterilerinizin hizmetlerimize anında erişmenizi, kurye rezervasyonu yapmanızı, ürünlerinizi takip etmenizi veya biletlerinizi ve paketlerinizi satın almanızı kolaylaştırıyor. Alternatif olarak, telefon tabanlı VAN ağımız on saniyenin altında bir rezervasyon yapmanızı sağlar.  ihtiyaç duyduğumuz zaman ve yerde arayabileceğimiz bir kardeş şirketler ağına sahibiz. Kilit alanlardaki benzersiz uzmanlıkları, her teslimatın en yüksek hassasiyet, hız ve güvenlikle ulaşmasına yardımcı olur. Her zaman yanınızda olmaktan gurutluyuz. Bizi tercih edin hızımıza inanın sizi yarı yolda bırakmayacağız.