Şile Kurye

Şile Kurye, İstanbul’un birçok bölgesine hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Kuryelerinizi güvenli ve hasar görmeden göndermek istediğiniz adrese ulaştırır.  Zaman bakımından herhangi bir sorun yaşanmaz. İstediğiniz herhangi bir saat diliminde kuryelerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Şile kurye müşterilerine 7/24 kesintisiz olarak hizmet verir. Kuryelerinizi taşıyan, kurye şoförleri son derece deneyimli ve bu işi profesyonel olarak yapan kişilerden oluşur. Güler yüzlü ve güvenilir kişilikleri sayesinde siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verilir. Kuryeleriniz yola çıktığında herhangi bir trafik problemi, adres karışıklığı gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Kuryeleriniz ulaşmasını istediğiniz zaman diliminde verilen adrese teslim edilir. Hizmetlerimiz arasında kullanıcıların isteği doğrultusunda kurye götürme türleri de bulunur. Motorla, özel araçla veya hava yoluyla da kuryelerinizi taşıma hizmeti verilmektedir. Kurye hizmetinden yararlanmak istediğinizde yapmanız gereken sosyal medya aracılığıyla firmamız ile iletişime geçmektir. WhatsApp üzerinden iletişim kurabilir ve kurye hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Şile Kurye olarak sizlere birçok alanda yardım etmek en önemli amacımızdır. Aşağıda yer alan bireysel ve kurumsal türdeki hizmetler İstanbul’un birçok bölgesine sağlanır. Hizmetlerimizden, 7/24 çalışma saatlerimiz içerisinde dilediğiniz zaman diliminde yararlanabilirsiniz. Kurye şoförleri adresinize gelerek kuryenizi teslim alır ve gereken adrese tam zamanında teslim eder. Kuryelerin kullandıkları yol güzergahını ve nerede bulunduğunu merak ettiğinizde Şile Kurye takip etme uygulamasını kullanabilirsiniz. Sağladığımız hizmette kullanılan kurye şoförlerinin hareketlerini dijital operatör sayesinde takip edebilirsiniz. Ulaştırılma aşamalarını ve kullanılan yol rotalarını yakından takip edebilirsiniz. Bu sayede kuryenizin teslim saati ilgili endişe veya korku yaşamazsınız. Şile kargo olarak hizmet alanlarımızı müşterilerimizin konforu konusunda daima yükseltme amacı taşırız.

  • Sağlık
  • E-ticaret
  • Gümrük
  • Sanayi
  • Telekomünikasyon
  • Resmî belge trafiği
  • Otomotiv sektörü teçhizatları

İstanbul sınırları içerisinde istediğiniz bir adrese herhangi bir türde kurye göndermek istediğinizde iletişime geçmeniz yeterlidir. Tarafımızca gönderilmesi gereken kuryeniz modern hizmet standartlarına uygun bir şekilde teslim alınır. Her türlü taşımacılık türü alternatifinden yararlanmak kurye sahibinin vereceği bir karardır. İsterseniz araçla, motorla veya hava yoluyla kuryenizi gönderme şeklini belirleyebilirsiniz. Bütün araçlarımız son derece kaliteli ve eksiksiz ekipmanlara sahiptir. Kuryelerinizin güvenliği için bütün şartlar hizmet etmek için hali hazırda bulunmaktadır. Gönderme şekli belirledikten sonra kuryeniz özel olarak araca konur.  Profesyonel kurye şoförlerimizin koruması altında güvenli bir şekilde yola çıkarlar. Dijital operatör uygulaması sayesinde kurye hareketlerini takip etme hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Kuryelerimiz belirlediğiniz saatte kuryenizi istenen adrese tam zamanında ulaştırma özelliğine sahiptir.

Şile Kurye araçları son derece yeni ve teknik olarak hasarsız parçalardan oluşur. Kuryelerinizi en hızlı şekilde teslim edebilmek için teknolojinin son düzey araçları hizmetinize sunulur. Araç içlerindeki temizlik standartları da gelişmiş ve kuryenizi koruyabilecek özelliktedir. Kuryenizin fiziksel olarak herhangi bir kötü durum yaşamasını engellemek için araçlarda her türlü önlem alınmıştır. Motor, araç veya hava taşıma araçlarının içlerinde, özel olarak hazırlanmış ve darbeye karşı dayanıklı koruyucular bulunur. Aynı zamanda kurye araçları her türlü boyutta ve ağırlıkta kuryelerinizi taşıyabilecek standarttadır. Kurye araçları içlerinde kurye sahiplerinin kullanılan rotayı takip edebilmesi için cihazlar bulunur. Bu cihazlar sayesinde kuryenizin varış noktasına ne kadar yolunun kaldığını öğrenebilirsiniz. Bu tür kaliteli hizmetlerden yararlanmak için Şile Kurye araçlarını tercih edebilirsiniz.