Tuzla Kurye

Tuzla kurye hizmeti; evrak, ürün ve çeşitli eşyaları, başka bir konuma motor ile teslimat hizmetini sağlamaktadır. Tuzla bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un bütün semt ve ilçelerinde güvenli bir şekilde motorlu, yaya ve araçlı olarak teslimat hizmeti sunmaktayız. Kurye hizmetleri sayesinde; trafik, hava şartları ya da özel günlerden bağımsız olarak, eşyalarınızı güvenli bir şekilde karşı tarafa aktarabileceksiniz. Alternatif taşıma yolları değerlendirildiğinde, maliyetlerde gözle görülür bir düşüş yaşayacaksınız. Firmamızın hizmetlerinden bugüne özel fiyatlardan faydalanmak için siz de telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Tuzla bölgesinden, İstanbul içi ve İstanbul dışında çeşitli bölgelere teslimat hizmeti sağlayabilmekteyiz. Bu alanda müşterilerimize sağladığımız opsiyonlarla, her ihtiyaca göre, bütçe dostu fiyatlandırma oluşturmaktayız.

Tuzla ilçesinden, İstanbul’un istediğiniz semtine aynı gün içerisinde motor kurye aracılığıyla teslimat yapılmasını sağlayan servisimizdir. Bu servis uyarınca, ortalama 30 dakika içerisinde motorlu kuryemiz sizlere ulaşarak, taşınacak ürünü teslim almaktadır. Çalışma saatleri de tamamlanmadan teslim edilmesi gereken yere teslimatı sağlanmaktadır.

Normal Kurye hizmetleri kapsamında taşınacak eşyanın boyutları, A4 zarf boyutundan hesaplanmaktadır. Daha büyük ve daha kapsamlı ürün taşımacılığıyla ilgili alternatif kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Express Kurye hizmetimiz, ulaştırılmasını istediğiniz çeşitli evrak ve eşyaların daha hızlı ve öncelikli olarak aktarılması için tercih edebileceğiniz bir hizmettir. Normal Kurye hizmetlerine kıyasla Express Kurye ile teslim alma süresi ve taşıma süresi öncelikli olarak belirlenerek işlemler yerine getirilmektedir. Kurye fiyatları ise standart ücretlendirmenin 2 katı olarak uygulanmaktadır.

VIP Kurye hizmetlerimiz, çeşitli amaçla gönderim yaptığınız eşya ve evrakların en seri, en güvenli ve en süratli şekilde teslimatının yapılması için seçebileceğiniz bir opsiyondur. Bu opsiyon ile birlikte teslim ettiğiniz eşya ya da evraklarınız, en öncelikli olarak alıcı ile buluşturulur. Bu hizmetimizi sadece alanında uzman arkadaşlarımız ile teslim alarak, buna uygun olarak da ücretlendirme yapmaktayız. Normal gönderimin 4 katı uygulanan bu hizmetimizden, İstanbul’un her semtinde de faydalanabilirsiniz.

Tuzla Araçlı Kurye hizmetimiz, motosiklet ile taşınamayacak ağırlık ve büyüklükte olan materyalleri taşımak için tercih edilebilecek bir opsiyondur. İstanbul içi ve İstanbul dışına teslimat yapabilme opsiyonu bulunmaktadır. Paket, koli ya da özel teslimat koşulları gereken materyaller için tercih edilebilmektedir. Teslimat çalışma günü içerisinde gerçekleştirilir.

Tuzla Organize Kurye

Tuzla Organize Kurye hizmetleriyle birlikte, mesai saatleri dışında teslim etmeniz gereken evrak ve eşyaları sizden alarak, hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edebiliyoruz. Resmi tatil, dini tatil ya da bayram günleri de dahil olan hizmetimizden, haftanın 7 günü 24 saat yılın 365 günü faydalanabilirsiniz. Normal ücretlendirmenin 4 katı üzerinden fiyatlandırılır. Tuzla’dan İstanbul’un bütün semtlerine motokurye yaptırabilirsiniz.

Tuzla Uçak Kargo hizmetlerimiz ile birlikte, İstanbul dışına hava taşıma ile ulaşacak kargolarınızın teslimatlarını anlaşmamız gereğince THY Kargo ofisine sizin adınıza teslimat sağlayabilmekteyiz. Böylece İstanbul içerisinde sağladığımız güvenilir teslimat hizmetlerini, hızlı ve güvenilir olarak İstanbul dışına da hava taşıma yapılabilen bölgede de aktarabilmekteyiz. Uçak kargo hizmetleri ve fiyatlandırma detaylarıyla ilgili firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet sağlayan firmamız, sizlere bütçe dostu fiyatlandırmalar sağlayarak, haftanın 7 günü 24 saat hizmet sağlamaktadır. Bugüne özel fiyatlarla ilgili detaylara siz de telefon açarak ulaşabilirsiniz.