Çatalca Kurye

Çatalca kurye hizmeti evrak, paket gibi çeşitli eşya gönderimlerini hızlı ve uygun şekilde yapmanıza olanak sağlar. Çatalca ve çevresinde olduğu gibi İstanbul içi bütün noktalara mümkün olan en hızlı şekilde teslimat yapmanıza yardımcı olacak deneyimli kadrosuyla sizlere hizmet vermek için hazırdır. Ekibimiz ihtiyaçlarınızı doğru şekilde belirleyip size en uygun hizmeti vermek için 7/24 hazırdır. Kurye hizmetleri kapsamında size birkaç alternatif sunmaktayız.

  • Normal Kurye
  • VIP Kurye
  • Uçak Kargo
  • Araçlı Kurye
  • Gece Kurye
  • Express Kurye

Seçenekler arasından size uygun olanı belirleyebilmek için dilediğiniz zaman bize web sitemizdeki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin sunduğu motorlu kurye hizmeti sayesinde siz de İstanbul içerisinde arzu ettiğiniz noktaya evrak, paket, eşya ve benzeri ürünleri aynı gün içerisinde ulaştırabilirsiniz. Motorun taşıyabileceği büyüklükteki her türlü gönderiminiz için size bir telefon kadar yakınınızdayız. Motorun taşıyamayacağı büyüklükteki gönderileriniz için diğer kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Diğer kurye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için mevcut telefon numaralarımızdan deneyimli ekibimize ulaşabilir, uygun olan gönderim şeklini çağrı merkezi personelimizle birlikte kolayca belirleyebilirsiniz. Çatalca kurye hizmetini almak için de aynı adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Teslimatı gerçekleştirilmesini istediğiniz aciliyeti bulunan tüm paket, evrak gibi motorun taşıyabileceği ölçüde gönderileriniz için Çatalca kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yaşadığımız şehrin bir numaralı problemi olan trafik yoğunluğuna hiçbir şekilde takılmadan deneyimli kuryelerimiz gönderilerinizi adresine ulaştırmak adına zamanla yarışacaktır.

Kuruluşumuz sizlere ihtiyacınıza göre en doğru hizmeti üstün kalite standartlarından asla ödün vermeden en uygun biçimde sunmaktadır. Fiyatlandırma gönderimini sağlayacağınız paketin ya da evrakın büyüklüğüne, kat edilecek mesafeye göre değişkenlik göstereceği için fiyatlar hakkında web sitemizde bulunan telefon numaralarını arayarak detaylı bilgi almanız sizler için en sağlıklı yöntem olacaktır. Bunun için çağrı merkezimizi arayarak gönderinizin detaylarını uzman ekibimizle paylaştığınızda hizmetimiz karşılığında ödemeniz gereken ücret hakkında net bir şekilde fikir sahibi olabilirsiniz.

Çatalca kurye hizmetinin bedeli normal kurye ücretinin iki katı olacak şekilde fiyatlandırılır. Bu ücret karşılığında firmamız bize teslim edeceğiniz gönderiyle ilgili size gizlilik, güven ve aynı gün içerisinde hızlı teslimatın garantisini vermektedir. Aynı zamanda güleryüzlü çağrı merkezi ekibimiz aklınıza takılan her soru için 7/24 sizlere hizmet verebilmek adına hazır beklemektedir. Gönderiniz gideceği adrese ulaştığında ekibimiz tarafından seçmiş olduğunuz iletişim kanalı vasıtasıyla size bildirimde bulunacaktır.

Bizler gönderilerinizi en hızlı ve güvenli şekilde İstanbul içerisinde dilediğiniz noktaya ulaştırırken sizler üstün kaliteli hizmetimize bütçe dostu fiyatlara pratik bir şekilde erişmenin keyfini yaşarsınız. Çatalca kurye ile ilgili detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.