Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye Hayatın hızına yetişebilmek amacıyla hizmet sektörü de bu duruma uyumlanabilmek adına iş geliştiriciler de durmadan çalışıyor. Yeni yollar bulup yeni sistemler oluşturarak trafik çilesine çözüm için kurye hizmeti geliştirildi. Beşiktaş Kurye bu amaca hizmet veren kuruluşlardan biridir. Hızlı kurye, acil kurye, ekspres kurye, kiralık kurye, yaya kurye gibi pek çok alanda hizmetlerini 7/24 kesintisiz ve güvenle hizmet vermektedir. Gebze çevresi, İstanbul ve pek çok yerdeki hizmet beklentisine yönelik olarak çalışarak gönderilerinizi taşımayı sürdürüyor. Size de hız ve teknolojiyi birleştirerek çalışmaya devam ederek, gönderinizi takip edebilme olanağı veriyor.

Pandemi döneminin, en yoğun emek alanı kargo ve kurye oldu. Kurye; yiyecek sektörü başta olmak üzere, her türlü gönderiyi göndericiden alıcıya en kısa sürede ulaştıran hizmet şekli ve bu hizmeti veren kişidir. Kurye hizmeti, artan trafik yoğunluğuna çözüm olarak çoğunlukla motosikletle sağlanır. Küçük ölçekli gönderi paketleri, yiyecek içecek siparişleri, genellikle motorlu kuryeler tarafından sağlanır. Daha büyük paket ve gönderiler mobil hizmet araçlarıyla göndericiden alınarak alıcıya ulaştırılır.

Beşiktaş Kurye, ihtiyacınıza göre aradığınız andan itibaren olabilecek en kısa sürede bulunduğunuz yerden gönderinizi alarak gideceği yere de olabilecek en az sürede teslim eder. Kuryeler hizmetin ya da gönderinin yerine sağlam ve güvenle ulaşabilme çabasında çalışmalarına devam etmektedir. Koronavirüs dönemi çalışmaları hem kendi sağlıklarını hem de müşterilerinin sağlığını koruma sorumluluğunda etkin çözümlerle gelişen iş alanlarının başındadır.

Çalışanlarımız alanında uzman kişiler olduğu gibi, zaman ve teknolojiye uygun şekilde kişisel gelişimimiz doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda araç gereç donanımlarımızı güncelliyor, Gebze ilçesi ve çevresine, İstanbul’un her yerinde devam ettiğimiz hizmet bölgemizi de genişleterek çalışmalarımıza devam ediyoruz. İhtiyaca göre; acil, hızlı, ekspres, yaya kurye, araçlı kurye olarak çalışıyoruz hatta ihtiyaca uygun araçlarımızla siz müşterilerimizin 7/24 hizmetinizde olduğumuz bilinsin istiyoruz.

Kurye hizmeti son yılların en etkin iş alanıdır. Beşiktaş Kurye işletmesi de pandemi dönemi özelliklerinin farkında olarak çalışmaktadır. Kaliteli hizmete ilaveten, hijyen koşullarını aksatmadan, mümkün olduğunca mesafeli, mutlaka maskeli çalışma sistemi bulunmaktadır. Hem gençlere istihdam sağlaması hem de müşterilerine sağlıklı, uygun fiyatlı, hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek amacıyla çalışmasını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti hassasiyetine özen göstererek günün her saatinde aramanızı beklemektedir.