İkitelli Kurye

İkitelli Kurye hizmetleri prestijli bir firma olmak ve siparişleri müşterilerine en hızlı şekilde teslim etmek istiyorsanız, bunu mutlaka en güvenilir marka ile yerine getirmek isteyebilirsiniz.

Motor aracılığı ile İstanbul genelinde çalışmalarını sürdüren işletmemiz, İkitelli’de ve civarında da Moto Kurye olarak sizlerin yanında yer almaktadır.

Acil olarak ulaştırılmasını istediğiniz her türlü paket ve kolileri garantili ilkeler ile teslim ettiğimizin sözünü vermek isteriz.

Haftanın 7 günü ve dilediğiniz zaman ihtiyaç duyduğunuz kurye için bizimle tanışmanız yeterlidir.

Biz, sektörde sahip olduğumuz deneyim ve tecrübemiz ile size umduğunuzdan daha fazlasını sunacak ve memnun kalmanın sınırlarını ortadan kaldıracağız.

Sizleri mutlu edebilmek üzere daima yenilenen hizmet içeriğimizle destek verdiğimizi de söylemeliyiz.

Yalnızca bir telefon ile muhteşem bir sonuç almanın ne denli olası olduğunu keşfedebilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz ve talebinizi ilettiğiniz andan itibaren en geç yarım saat gibi kısa bir süre zarfında adresinize geleceğiniz.

Moto Kurye için İstanbul içinde hem kargo hem de paketlerinizi exspress anlayışla taşıdığımıza tanıklık edeceksiniz.

Eğer sürekli gönderileriniz oluyor ise size özel olarak motor tahsis edebileceğimizi ve bunun için her ay makul kiralama bedelleri ödeyeceğiniz sözünü de verebiliriz.

Bu sayede firmanızın kurumsal anlayışını yükseltecek ve değerini zirveye çıkartmanın hiç de zor olmadığını anlayacaksınız.

Gönderim ile ilgili süreci doğru bir şekilde değerlendirmek adına İkitelli’de için farklı hizmet paketlerimiz bulunduğunu da söylemeliyiz.

Standart hizmetimiz gün içerisinde teslim sağlarken, exspress seçeneği istediğiniz zamanda kargonuzu gerekli yerlere ulaştırmaktadır.

Bütün işler için hem aktif olarak hizmet isteklerinizi ileteceğiniz çağrı merkezini arayabilir hem de size geri dönüş yapabileceğimiz formu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.

Şirketimizin, siz müşterilerimizin cebini de düşündüğünü ve tahmin ettiğinizden daha düşük fiyat listesi ile yanınızda yer aldığını da bilmelisiniz.

Yüzünüzü güldüren, sizi asla ekstra prosedürler ile uğraştırmayan ve tüm çalışmalarını belgeli olarak gerçekleştiren ailemizle hareket edebilirsiniz.

İkitelli Organize Kurye

İkitelli Organize Kurye hizmetleri, gönderileri mümkün olan en kısa zaman diliminde toplayan ve teslim eden birinci sınıf, her şey dâhil bir hizmet veriyoruz. 18 yılı aşkın süredir bir dağıtım yönetimi uzmanı olarak faaliyet göstermektedir. İşletmeler tarafından yaygın olarak kullanılan yerel kurye hizmeti, bir ürünün bireysel bir kurye tarafından yerel olarak teslim edilmesini içerir. İhtiyaçlar hakkında derinlemesine bilgi ve anlayış geliştirmek için her müşteriyle bir ortaklık kurarak mümkün olan en iyi çözümleri sunmamızı sağlar.

Teknolojiden yararlanma yeteneğimiz, bizi diğer orta ölçekli taşıyıcılardan ayırıyor. Bu sadece işimize fayda sağlamak için değil, bunu müşterilerimizin daha verimli olmasına yardımcı olmak için kullanıyoruz. Şirket içi geliştirme ekibimiz, ERP ve e-ticaret web siteleri dahil olmak üzere müşteri sistemlerini bizim sistemimizle entegre etme konusunda uzmandır.

İkitelli Kurye hizmetleri olarak Nakliye hizmetleri arasında, özellikle kuryelerin son birkaç yılda büyük başarılar yaşadığını biliyor muydunuz ? Ayrıca bunların en az anlaşılan nakliye yöntemlerinden biri olduğuna inanıyoruz. Kurye hizmeti, en kişiselleştirilmiş teslimat yöntemlerinden biridir ve bu nedenle en güvenilirlerinden biridir. Ayrıca, özellikle elden teslimatın yarım güne kadar sürebildiği büyük şehirlerde yerel teslimatlar için de yaygın olarak kullanılır.

İkitelli Kurye hizmetleri Kurye hizmetlerinin büyük bir işlevi, genellikle gönderileri teslim ettikleri hız ve verimliliktir. Dolayısıyla, işletmeniz için kurye hizmeti daha etkili bir seçenek olabilir. Kurye hizmetlerinin diğer bir işlevi ve posta hizmetlerinden farkı, gerçek zamanlı takip sağlama becerileridir. Bu, gönderinin bulunduğu yer ve ulaşması gereken gün gibi daha genel olma eğiliminde olmalarına rağmen, posta hizmetlerinin izleme özellikleri sunmadığı anlamına gelmez.

Ancak kurye hizmetleri, gönderilerinizin tam olarak nerede olduğunu bilmeniz için size gerçek zamanlı takip sağlar. Kurye hizmetlerini daha benzersiz kılan, güncellemeleri istemek için birlikte çalıştığınız kurye şirketine telefon etme olanağına sahip olmanızdır. Bugün kurye hizmetlerine olan talebin çoğunun online ya da çevrimiçi firmalar tarafından yapılmaktadır. Bizler birçok online mağazasının kurye hizmetlerini güvenli bir şekilde yerine götürüyoruz.