Perpa Kurye

Perpa kurye hizmetleri yaşadığımız şehrin tüm özelliklerini iyice özümsemiş ve yapmak istediğiniz gönderileri adresine ulaştırmak üzere yaşanabilecek bütün aksaklıkların üstesinden gelebilecek düzeyde bir çalışma prensibine sahiptir. Kalabalık metropol yaşantılarında bazen istediğimiz tek şey işlerimizin olması gereken zamanda herhangi bir aksaklık yaşanmadan tamamlanmasıdır. Ne yazık ki bulunduğumuz şehir yoğun trafik problemi nedeniyle buna imkan sağlamamaktadır. Her biri alanında uzman olan personelimiz İstanbul içi dilediğiniz noktaya hızlı bir şekilde gönderi yapabilmeniz için 7/24 çalışırlar.
• Güleryüzlü uzman kadro
• Hızlı ve güvenilir teslimat
• 7/24 kesintisiz hizmet
• Ekonomik fiyatlar

Sektöründe öncü firmamızın size sunacağı ayrıcalıklardan sadece birkaçıdır. Siz de bu ayrıcalıklardan faydalanmak için web sitemiz üzerinden ya da iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak kurye talebinizi hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Yoğun ve rekabetin oldukça sert olduğu iş yaşantısında bazen dakikalar bile önem kazanır. Böylesi durumlarda acil ulaştırmanız gereken gönderilerde firmamız Perpa kurye hizmetiyle yanınızda. Deneyimli kuryelerimiz gönderilerinizi aynı gün içerisinde teslim etmek için adeta zamanla yarışır. Anlık hava şartlarına bağlı olarak değişebilen teslimat süresini en minimum düzeye indirebilmek adına aktif bir şekilde çalışırlar. Siz de motorun taşıyabileceği büyüklükteki tüm gönderileriniz için Perpa kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kurulduğumuz günden bu yana mesleki etik ilkelerimize bağlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizi sizlerle buluşturmaktayız. Bu bağlamda gönderilerinizin adresine en hızlı şekilde ulaşması için gösterdiğimiz hassasiyeti aynı şekilde gönderilerinizi güvenli bir şekilde gereken yere ulaştırabilmek için de göstermekteyiz. Ekibimize teslim edeceğiniz paketiniz mümkün olan en korunaklı şekilde taşınır ve sadece belirteceğiniz isme teslim edilir. Gönderiniz vermiş olduğunuz adrese ulaştığında seçeceğiniz iletişim yöntemlerinden biriyle bilgi sahibi olmanız sağlanır. Firmamız müşterilerimize vereceği tüm hizmetlerde sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eder ve memnuniyetinizi esas alır.

Gizlilik, güven ve hız ilkelerimize önem verdiğimiz kadar size bu hizmetleri bütçe dostu fiyatlar karşılığında sunma hususunda da kararlıyız. Yapacağınız gönderilere ilişkin fiyat bilgisi gönderinin boyutuna, seçmiş olduğunuz kurye hizmeti türüne ve kat edilecek mesafeye göre değişkenlik göstereceği için fiyat konusunda aklınıza takılan tüm soru işaretlerini gidermek için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulamanız yeterli olacaktır.

• Web sitemizin iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından bize ulaşın
• Çağrı merkezi personelimizle gönderinizin detaylarını paylaşın
• Gönderinizin boyutları hakkında net bilgiler verdiğinizden emin olun
• Gönderinizi hangi zaman aralığında yapmak istediğinizi mutlaka belirtin
• Kat edilecek mesafeyi olabildiğince açık şekilde iletin

Deneyimli çağrı merkezi personelimiz aklınızdaki tüm soru işaretlerine ışık tutmak üzere 7/24 hazırdır.