Esenyurt Kurye

Esenyurt Kurye artan ihtiyaçları ve İstanbul trafiğinin yoğun yapısı, insanları zorunlu olarak kurye hizmetlerine yönlendirmeye başlamıştır. Bu noktada hizmetleri kendini sektörde öncü konuma getiren firmamız, motorlu kurye hizmetleri ile fark yaratmaya devam etmektedir. Firmamızın size sağlayacağı hizmetlerle birçok avantaja aynı anda erişim sağlayabilirsiniz.

  • Hızlı iletim
  • 7/24 kesintisiz gönderim
  • Uygun fiyatlı hizmet
  • Özel paketler için VIP hizmet
  • Havalimanına paket gönderimi
  • Ağır paketler için araçlı kurye
  • Profesyonel hizmet anlayışı

Esenyurt kurye hizmetleri ile 30 dk içerisinde paketlerinizi alıcı adreslere teslim etmekteyiz. Personellerimiz en kısa yol güzergahlarını tercih ederek, paketlerinizi en optimum koşullarda taşıyabilmektedir. Firmamızın Avrupa şubesi ile iletişime geçerek, kurye hizmeti talep edebilirsiniz. İş arkadaşlarımızla görüşme sağladığınızda; bulunduğunuz konumu, paketinizin içeriğini ve alıcı adresi paylaşınız. Ekip arkadaşlarımız arasında konumunuza en yakın kurye size kısa süre içerisinde yönlendirilecektir. Teslimat süreleri içerisinde mevcut hava koşulları vb. faktörler, gönderim hızını az miktarda etkilemektedir.

Normal kargo hizmetlerine kıyasla, firmamızın kurye hizmetlerinin yoğunluklu olarak tercih edilmesinin en önemli sebebi 7/24 kesintisiz hizmet garantisi sağlamasıdır. Haftasonları, tatillerde, bayramlarda ve haftaiçleri saat 18:30’dan sonra sağladığımız Gece Kurye hizmetleri ile sınırsız bir şekilde sağlanabilmektedir. Paketlerinizin gönderimi hakkında SMS ya da mail üzerinden naklen bilgilendirilmektedir. Çalışma sistemimizde güvenilir yaklaşım ile, kargolarınızı garanti altına almaktayız. Bu noktada firmamız size tam anlamıyla garanti sağlamaktadır.

Esenyurt kurye fiyatları, paketlerinizin durumuna, gideceği noktaya ve talep ettiğiniz hizmete göre değişkenlik göstermektedir. Sağladığımız hizmet modelleri, kalite standartlarından ödün vermeden uygun fiyatlandırmalarla hazırlanmaktadır. Bu sebeple hem ekonomik hem de uygun fiyatlı kurye hizmetlerinden yararlanmanız imkansız değil.

Sitemizde yer alan Kurye Fiyatları sekmesi üzerinden en güncel fiyatlandırmalarımıza erişim sağlayabilirsiniz. Fiyatlandırma kıstasında İstanbul’u bölgelere ayırmakta ve ortalama mesefelere göre ücret belirleme işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Esenyurt bölgesinde, motorların taşıyamayacağı büyüklük ve ağırlıktaki eşyalarınızın iletimini moto kuryelere alternatif olarak araçlı kurye hizmetleri ile sağlamaktayız. Bu sayede her hava koşulu ve duruma göre paketlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde özel araçlarımızla alıcı adrese teslim etmekteyiz. Araçlı kurye hizmetleri ile ilgili doğrudan bir fiyat tarifesi oluşmadığından, fiyat bilgisi almak için sitemizdeki iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Esenyurt kurye firmamızda, özel olarak tercih ettiğimiz eğitimli ve deneyimli kurye ekiplerimiz; evrak, paket ve eşyalarınızı profesyonel bir şekilde taşımaktadır. İstanbul’un karmaşık trafiği içerisinde en doğru güzergahlar üzerinden kolilerinizin iletimini sağlayabilmekteyiz. Moto kurye ve motor kurye hizmetlerine alternatif olarak, taşınması zor olan paketleriniz için araçlı kurye hizmetlerini de tarafınıza yönlendirmekteyiz.