Başakşehir Kurye

Başakşehir kurye hizmetleri arasından en çok talep edilen hizmet olan moto kurye hizmeti firmamız tarafından üstün kalite standartlarında sağlanabilmektedir. İstanbul’un sıkışık ve karmaşık trafiği içerisinde acil yetişmesi gereken dosya ve paketleriniz için endişelenmenize gerek yok. Başakşehir bölgesi içerisinde hangi adreste bulunduğunuz farketmeden hızlı, güvenilir ve ekonomik kurye hizmetlerimizinden faydalanabileceksiniz. Alanında uzman eğitimli personellerimiz paketlerinizi bulunduğunuz adresten alıp, götürülmesini istediğiniz adrese kestirme yollar üzerinden en kısa süre içerisinde ulaştırabilmektedir.

Firmamızdan alacağınız kurye hizmetleri ile birçok avantajı bir arada yakalayabilirsiniz.

 • Güvenilir dağıtım
 • Hızlı teslimat
 • 7/24 sürekli hizmet
 • Ağır paket ve koliler için araçlı hizmet
 • Güleryüzlü ve profesyonel hizmet
 • Deneyimli personeller
 • Şehiriçi ve şehirdışı geniş hizmet ağı
 • Bütçe dostu fiyatlandırmalar

Firmamızın sağladığı motor kurye hizmetleri sayesinde İstanbul içerisindeki tüm adreslere seri bir şekilde paket iletimi sağlayabilirsiniz. Başakşehir bölgesinden kargo iletimi yapmak için Avrupa Yakasında bulunan şubemizin iletişim bilgileri üzerinden, bulunduğunuz adresi ve teslimat adresini personellerimize ileterek konumuzuna en yakın kuryenin kargonuzu almaya gelmesini bekleyebilirsiniz. Normal Kurye hizmetimiz ile paketinizi aynı gün içerisinde uygun fiyatlarla istediğiniz adrese iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Başakşehir ilçesinden İstanbul’un Avrupa yakasındaki her lokasyonuna sağlayabildiğimiz geniş hizmet ağı sayesinde her tipteki kargonuzu hızlı teslimat seçeneği ile istediğiniz adrese yönlendirebilmeniz mümkündür. Hizmetin fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz. Personellerimiz bu noktada hem hizmet noktasında ayrıntılı bilgi verecek hem de, talep ettiğiniz hizmet hakkında net bir fiyatlandırma yapacaktır. Hızlı ve ekonomik bir kurye hizmeti almak için sitemizde yer alan telefon numaralarından bizlerle iletişime geçin.

Firmamızda kurduğumuz çalışma sistemleri ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz sayesinde aciliyeti olan evrak, paket ve kolilerinizi en kısa süre içerisinde iletebilirsiniz. En ekonomik ve hızlı moto kuryelerle kargolarınızı güvenli bir şekilde teslim saatinde istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Bu noktada Express Kurye hizmetimizle paketinizi minimum sürede alıcıya yönlendirebilmeniz mümkün olacaktır.

Başakşehir kurye fiyatları hakkında doğrudan bilgilendirme yapabilmemiz mümkün değildir. Bu noktada Avrupa ya da Anadolu Yakasında yer alan şubelerimizden birini arayarak net fiyatlandırma bilgisi alabilmeniz mümkündür. Kurye fiyatları konusunda gidilecek mesafe, talep edilecek hizmet türü ve kargo tipi gibi faktörler etkili olacağından almak istediğiniz hizmeti tam anlamıyla tarif etmeniz gerekmektedir.

Başakşehir kurye hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki işlem adımlarını takip etmelisiniz:

 • Sitemizde yer alan telefon numaralarında ofisimizle bağlantı kurun.
 • Sizinle ilgilenen personel ekibimize açık adresinizi, iletmek istediğiniz kargoyu ve teslimat adresini eksiksiz bir şekilde bildirin.
 • Ofisteki personellerimiz kurye olarak çalışan ekibimizle bağlantı kurarak, adresinize en yakın kurye ile görüşme sağlamaktadır.
 • Adresinize en yakın kurye hızlı bir şekilde yanınıza gelecektir. Paketinizi alarak iletilmesini istediğiniz adrese yönlendirmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan telefon numaraları üzerinden bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz.