Sarıyer Kurye

Sarıyer kurye hizmetleri arasında yer alan kuryemiz sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunar. Gönderilen ürünleri, ulaştırmak istediğiniz saate kadar hiçbir aksaklık yaşamadan teslim ederiz ve aklınız kuryenizde kalmaz.  Kurye hizmetlerimiz ekonomik olmasıyla bütçe aralığınızın kısa tutulmasını sağlar. Sarıyer kurye ile size ulaşmasını istediğiniz ya da sizin ulaştırmak istediğiniz tüm gönderiler emin ellerdedir.

İstanbul’un her yerindeki yoğun trafiğe karşı tüm önlemlerimizi alarak en kısa yolu seçerek kuryenizi yollarda heba etmiyoruz. Alıcıya gönderiyi hiçbir yıpranma, yırtılma, bozulma olmadan eline ulaştırıyoruz. Hem alıcıyı hem de göndericiyi tatmin ederek mağduriyet yaşanmasını engellemeye çalışıyoruz.

Eğitim ve uzman çalışan personellerimiz gönderim yapmak istediğiniz paketleri bizzat adresinizden alır, hiçbir zarar gelmemesine dikkat ederek götürülmesi istediğiniz adrese hızlı ve güvenli bir şekilde teslim eder. Firmamızın dikkate aldığı unsurlar ile siz de Saıiyer Kurye hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu unsurlar:

 • 7/24 tüm gün devamlı hizmet
 • Çevresel faktörlere karşı alınmış tedbirler
 • Güvenilir dağıtım
 • Ağır gönderiler için araçlı teslimat
 • Tecrübeli personeller
 • Profesyonel hizmet
 • Tüm İstanbul içi ve yakın illere geniş hizmet ağı
 • Ekonomik fiyatlandırma
 • Dinamik ve güler yüzlü personeller

Motor kurye, kargonuzu istediğiniz konuma bir motosiklet ve personel yardımıyla dağıtım yapmasıdır. Motor kurye teslimat sistemi ile Sarıyer ve tüm İstanbul’un her yerine seri bir şekilde ulaştırmamızı istediğiniz her adrese gönderilerinizi sorunsuz iletiyoruz. Avrupa yakasında bulunan Sarıyer kurye hizmetleri için web sayfamızdaki iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Göndermek istediğiniz paket ya da kolinizi hazır tutup kapınıza gelmemizi bekleyebilirsiniz. Firmamız tarafından sağlanan hizmetle paketlerinizi aynı gün içerisinde bütçe destekçisi fiyatlarımızla istediğiniz adrese teslim etmekteyiz.

Kurye görevlisi personellerimiz, gerekli olan tüm donanımlara sahiptir. Ek olarak dürüst ve güvenilir personellerle çalışmaya dikkat etmeyiz. Kuryeler saatinde ulaşım konusunda titizlik sağlamaktadırlar. Söz konusu önemli bir belge olduğunda en yakındaki kurye elemanını adresinize yönlendirerek zaman kaybını engelliyoruz. Bunun neticesinde alıcı adresine en kısa sürede kısa sürede ulaşım sağlar.

Sarıyer kurye fiyatları birden fazla faktöre bağlı değişkenlik göstermektedir. Kurye fiyatlandırması sabit değildir. Kesin bir sonuç almak için bizi Avrupa ya da Anadolu Yakasında bulunan şubelerimizden biri ile irtibat kurmanız gerekmektedir. İletişim sonucunda net bir fiyatlandırma sahibi olabilirsiniz. Genel anlamda kurye fiyatlandırmamız birkaç unsura tabidir. Bunlar;

 • Gönderilen ve gönderici olmak üzere iki konum arasındaki mesafe
 • Kargolama tipi
 • Size bağlı talepte bulunulan hizmet türü

Gönderimi nasıl gönderebilirim? Hangi kurye bana daha iyi yardımcı olabilir? Hangi kurye daha güvenilirdir? soruların cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz. Eğer kurye hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki işlem adımları size bu konuda yardımcı olacaktır.

 1. com.tr sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden telefon numaramıza ulaşmanız ve firmamızla bağlantı kurmanız gerekmektedir.
 2. Paket, alıcı adresi ve gönderici adresini telefondaki personele açık ne net şekilde ifade edin. Bu şekilde sağlıklı ve hatasız bir teslimat gerçekleştirme mümkün olur.
 3. Telefondaki kurye personel size kurye hizmeti sunan diğer kuryelerle iletişim kurar ve gönderici adresine en yakın konumda bulunan kuryeyi size yönlendirir.
 4. Size en yakındaki kurye seri bir şekilde adresinize gelerek paketinizi sizden teslim alacak ve gönderimini istediğiniz konuma sağlıklı bir şekilde teslim edecektir.