Maslak Kurye

Maslak kurye hizmetleri kapsamında acil ulaştırmak istediğiniz tüm gönderilerinizi İstanbul içerisinde dilediğiniz noktaya iletebilirsiniz. Deneyimli uzman kadromuz sayesinde firmamız vasıtasıyla yapacağınız tüm gönderiler güvencemiz altındadır. Ulaştırmak istediğiniz acil gönderileriniz için sunduğumuz çeşitli kurye hizmetlerinin içerisinden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilir ve bize iletebilirsiniz. Uzman kadromuz hemen harekete geçecek ve en kısa sürede kurye ihtiyacınıza cevap verecektir. Maslak kurye hizmeti sizlere hızlı, güvenilir ve bütçe dostu hizmeti sunabilmek adına her daim hazır bulunmaktadır.

Firmamız bünyesinde mevcut olan çeşitli kurye hizmetlerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Örneğin motorun taşıyabileceği büyüklükteki tüm gönderilerinizde maslak kurye hizmetimizden faydalanabilir, daha büyük boyutlardaki gönderileriniz içinse aşağıda sizler için listelediğimiz hizmetler içerisinden araçlı kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz Maslak çevresi ve İstanbul içi tüm noktaları kapsamaktadır. Yaşadığımız bu büyük şehirde bizleri en çok mağdur eden trafik sorununa takılmadan gönderilerinizi hızlıca adresine ulaştırabilmek için birkaç farklı opsiyonumuz bulunmaktadır. Etik değerler ve üstün kalite standartlarından ödün vermeden mümkün olan en ekonomik şekilde sizlerle buluşturduğumuz hizmetlerimiz şu şekildedir:
• Normal Kurye Hizmetleri
• Express Kurye Hizmetleri
• VIP Kurye Hizmetleri
• Araçlı Kurye Hizmetleri
• Gece Kurye Hizmetleri
• Uçak Kurye Hizmetleri

Maslak kurye ile mesai saatleri dışında da gönderi yapabilme imkanınız bulunmaktadır. Acil olarak adresine ulaştırmak istediğiniz bir gönderiniz varsa saat kaç olursa olsun deneyimli çağrı merkezi personelimize ulaşarak İstanbul içi dilediğiniz adrese gönderim yapabilirsiniz. Firmamız müşterilerimizin gönderileri hakkındaki hassasiyetlerini baz alarak sizlere mesai saatleri dışında da kesintisiz hizmet sunar. Maslak kurye ile 7/24 kesintisiz taşıma fırsatlarından siz de istediğiniz her an faydalanabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden etik değerlere uygun şekilde hareket ediyoruz. Deneyimli ekibimizin güvenilir ellerine teslim edeceğiniz tüm gönderileri en hızlı şekilde adresine iletiyor ve gönderinizin durumu hakkında seçmiş olduğunuz iletişim kanalı vasıtasıyla sizi bilgilendiriyoruz. Etik değerlere bağlılığımız, güleryüzlü ve alanında uzman kadromuz, üstün kalite standartımızdan ödün vermeden sunduğumuz bütçe dostu fiyatlarla sizlere alabileceğiniz en hızlı ve güvenilir kurye hizmetini vermeyi taahhüt ediyoruz.

Firmamızın gelişen teknolojiyle iç içe bir altyapıda olması sayesinde kurye hizmetimize erişmeniz artık çok kolay. İnternet sitemizin iletişim bölümünde kolayca bulabileceğiniz telefon numaralarımızdan çağrı merkezi personelimize bağlanabilir, gönderinizin detaylarını ve almak istediğiniz kurye hizmetine ilişkin talebinizi paylaşarak Maslak kurye hizmetine çok kısa bir süre içerisinde erişebilirsiniz. Deneyimli çağrı merkezi personelimiz almanız gereken kurye hizmetini ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru şekilde belirleyerek size yardımcı olacaktır. Mevcut telefon numaralarımızdan bize dilediğiniz saatte ulaşabilir, kurye talebinizi iletebilirsiniz.