Avcılar Kurye

Avcılar kurye hizmetleri, taşınmasını istediğiniz ürünleri en güvenli ve hızlı şekilde taşımanın yanında en uygun fiyat garantisini vermektedir. Müşterilerine üst düzey hizmet vermek ve gereksiz maliyetlerin önüne geçmek için kendini sürekli yenileyen Avcılar Kurye hizmetleri alanında yıllardır biriktirdiği tecrübeyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmet kalitemizi korumak ve daha öteye taşımak için, alanında uzman tecrübe sahibi A2 ehliyetli ve iş güvenliği sertifikalı motorlu kurye personellerle çalışmaktayız.

Kuryecilik sektöründe hizmet kalitesi, tercih edilmede en temel etkendir. Taşınan evrak veya paket bir nevi emanettir ve bunu taşıyan personelin de bu emaneti büyük bir titizlikle taşıması büyük önem arz eder. Motorize ekiplerle hizmet veren firmalar, trafik sorunlarından etkilenmeyerek gönderileri kısa süre içinde alıcılar teslim etmektedir. Bu hizmetin sağlanması için hem alanında uzman kurye personeline hem de gerekli teknolojik donanıma sahip olmak gerekmektedir. Bunun nedeni, gönderinin zamanında alınıp gönderileceği yere bir an önce teslim edilmesini sağlamaktır. Herhangi bir evrak teslimat talebi geldiğinde kurye merkezi en yakın kurye ekibini harekete geçirir. Bu koordineli çalışma gücü sayesinde, adrese en yakın ekip mümkün olan en kısa sürede ulaşır ve taşınacak ürünü gideceği adrese hızlı bir şekilde teslim eder.

Kurye ismi İtalyanca corriere veya Fransızca courrier “koşucu, ulak, posta tatarı” sözcüğünden alıntıdır. Kuryeler, şehirler arası veya şehir içi taşınmak istenen değerli, değersiz her türlü evrakın ve çeşitli paketin teslimatını sağlayan personellerdir. Genel olarak kurye hizmetleri firmadan firmaya değişmektedir. Fakat sektör ihtiyaçlarına bağlı olarak alternatif yöntemlerle taşımacılık yapan bazı firmalar da mevcuttur. Kurye firmaları bünyelerinde; yaya kuryeler, araçlı kuryeler ve motorlu kuryeler olmak üzere 3 ana grupta topladıkları personel ekipleriyle 7/24 hizmet vermektedirler.

Yaya kurye hizmeti: Adından da anlaşıldığı gibi, gönderilerinizin herhangi bir araç olmadan tamamiyle kuryeyi taşıyan kişi tarafından belirtilen adreslere yaya olarak götürülüp teslim edilmesini kapsayan tüm hizmetlerdir.

Araçlı kurye hizmeti: Araçlı kuryeler, motorlu kuryelerin taşımakta zorlandığı paketlerin nakliyesinde kullanılır. Bu hizmeti veren personellerin B ehliyeti sahibi olması gerekmektedir. Buna ek olarak aktif araç kullanmak da önemli bir kriterdir.

Motorlu kurye hizmeti: Moto kuryeler, Araçların ve yayaların aksine motorla dağıtım yapan kuryelerden oluşmaktadır. Personellerin aktif olarak motor kullanması ve A2 ehliyet sahibi olmaları gerekmektedir. Trafikte daha rahat hareket etmeleri sebebiyle hızlı teslimat gerçekleştirirler.

Motorlu Kurye, dağıtım ve taşıma hizmetini motoruyla yapan nitelikli personellerin tümüne verilen isimdir.  Arabalı kurye hizmetlerinin yanında ek bir seçenek olarak sunulan motorlu kurye hizmetinde çalışan personeller öncelikle mesleki yeterlilik eğitimlerini tamamlarlar. Araçlı kuryelere göre en büyük avantajı, araç trafiğinde kolayca hareket edebilmeleri ve motorların dar sokaklarda rahat geçiş imkanının olmasıdır. Bu avantajları sayesinde acil ihtiyaç durumlarında kısa sürede adrese ulaşması gereken gönderilerin adresine zamanında teslim edilmesini sağlarlar.

Normal moto kurye hizmeti: Gönderilerinizin uygun fiyatlarla teslimatının yapıldığı hizmetimizdir. Teslimat sürelerimiz değişim göstermekle birlikte ortalama 3 saat içinde gerçekleşmektedir.

Ekspress moto kurye hizmeti: Gönderilerinizin dilediğiniz yere en geç 120 dakikada ulaşmasını hedefleyen hizmetimizdir.

Gece moto kurye hizmeti: 18.30’dan sonra göndermek istediğiniz paketlerin teslimatının yapıldığı hizmetimizdir. Gece kurye hizmeti almak için gün içinde bizi aramanız gerekmektedir.

Avcılar kurye  kıymetli evraklarınız dilediğiniz adrese aynı gün içerisinde teslim edilmektedir.