Ataşehir Kurye

Ataşehir kurye hizmetleriyle, teslim edilmesini istediğiniz evrak ve çeşitli materyalleri, bütçe dostu fiyatlarla İstanbul’un dört bir köşesine sizin için en hızlı ve en güvenli şekilde teslim ediyoruz. Alternatif gönderim seçenekleri arasında siz de tercih edebileceğiniz opsiyonlarla birlikte, haftanın 7 günü 24 saat evraklarınızı ve çeşitli ürünlerinizi güvenle bizler aracılığıyla teslimatını sağlatabilirsiniz.

Ataşehir kurye, taşınmasını istediğiniz aciliyet taşıyan eşyaları güvenli bir şekilde uzman ekibiyle teslim etmektedir. Motorun taşıyabileceği ebattan daha büyük eşya ve paketler için sağladığımız araçlı kurye hizmetleri de yine ihtiyaçlarınıza uygun olarak firmamız tarafından hizmetinize sunulmaktadır. Trafik problemi olmadan, çalışma saatleri içerisinde en hızlı ve en güvenli şekilde teslimat sağlama garantisi sağlayan firmamız, ürünlerinizin teslim edilmesinin ardından sizlere bildirimde bulunmaktadır. Express kurye hizmeti, normal teslimat ücretinin 2 katı üzerinden ücretlendirilerek fiyatlandırmaya yansımaktadır.

Ataşehir  kurye servisimizle, çalışma saatleri dışında, teslim edilmesi gereken eşya ve evraklarınızı adresinizden alarak, teslimatını sağlayabilmekteyiz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda saat fark etmeksizin, İstanbul’un dört bir tarafına sağladığımız moto kurye hizmetleriyle, siz de güvenli bir şekilde teslimatınızı bize yapabileceksiniz. Ataşehir dışında alternatif olarak farklı bir bölgeden teslimat yapmanız da mümkün. Teslimat koşulları, kurye fiyatları ve hizmet detaylarımız ile ilgili bilgi almak için siz de telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Çeşitli amaçlarla kurye hizmetlerinden faydalanmak istiyor ve düzenli olarak evrak ya da çeşitli eşyaların teslim edilmesi gerekiyorsa, firmamız bu alanda sağladığı güvenilir hizmet ile birlikte sizlere bütçe dostu fiyatlandırmalar sunmaktadır. Alanında uzman motokurye çalışma arkadaşlarımız, özellikle E-Ticaret dağıtımları konusunda sizlere İstanbul içerisinde kargo ağı da oluşturabilmektedir. Ürünlerinizi, kargolarınızı ve taşınması gereken önemli materyallerinizi, firmamız üzerinden rahatlıkla teslim ettirebilirsiniz.

Ataşehir içerisinden haftanın 7 günü 24 saat, İstanbul’un bütün semtlerine ürün göndermek için, siz de firmamızı tercih edebilirsiniz. En güvenli ve en hızlı olma vizyonuyla, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte gönderilerinizi teslim ediyoruz.

Ataşehir kurye telefon numarası +90 544 795 89 09 üzerinden arayarak iletişim kurabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız, sizlere ihtiyaçlarınıza uygun olarak yönlendirmelerde bulunarak, teslimatınızın en hızlı ve güvenli şekilde yapılabilmesi için gereken özveriyi sağlayacaklardır. İstanbul içerisinde her semte güvenle teslimat yapabileceksiniz. Alternatif gönderim opsiyonları da sağladığımız gönderim koşulları arasında, ihtiyacınıza uygun seçimi yapabileceksiniz.