Anadolu Yakası Kurye

Moto Kurye, İstanbul’un köklü motosikletli kurye firmalarından biridir. Her zaman yenilikleri takip eder ve kendini bu doğrultuda geliştirir. 29 yıldır İstanbul’un birçok yerinde hizmet vermektedir. Şimdi ise İstanbul merkezi ile sınırlı kalmayıp Anadolu Yakası kurye hizmeti de vermektedir.

Sektörde birçok kurye firması bulunuyor. Fakat, bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerimizden biri Ulaştırma Bakanlığı’nın beklediği standartlarda hizmet vermemiz. Moto Kurye olarak hem teknik hem de yasal şartları yerine getirdiğimiz için P1, K2 yetki belgelerine sahip bir firmayız. Bu da bizi güvenilir bir marka yapıyor. Ayrıca, her zaman müşteri memnuniyetini yerine getirme prensibi ile hareket etmekteyiz. Bu doğrultuda, değişken piyasa şartlarında bile müşterilerine en uygun süre ve en ekonomik fiyatlara hizmet veriyoruz.

Anadolu Yakası Moto Kurye

Türkiye’de bu sektörede lider isimlerden biri olan Moto Kurye, İstanbul’da verdiği hizmetin yanında şimdi de diğer şehirlerde büyümeyi amaçlıyor. Teknolojinin gelişmesi ve internet üzerinden alışverişin yaygınlaşması ile kuryelere olan ihtiyaç daha da arttı. Bu durumda da kuryelere büyük iş düşüyor!

Sektördeki büyüme, durumun sadece İstanbul gibi büyük şehirlerde kalmayacağının habercisiydi. Bu kapsamda biz de Moto Kurye olarak, Türkiye’deki kollarımızı genişleterek farklı şehirlerde aynı kalitede hizmet vermeyi amaçladık. Bu kapsamda Anadolu Yakası Moto Kurye olarak hizmetimiz mevcutdur.

Anadolu Yakası Motor Kurye

1992 yılından bu yana, Moto Kurye olarak İstanbul’un her yerinde hizmet vermekteyiz. Şimdi de aynı kaliteyi Anadolu Yakası Motor Kurye’de sürdürmeyi amaçlıyoruz. Birçok opsiyon sunduğumuz bu işte, Anadolu Yakası için de farklı bir soluk olacağımızı düşünüyoruz.
Teslimat için sunduğumuz seçenekler ile bu alanda fark yaratıyoruz. Fakat, sadece bununla kalmıyor aynı zamanda kurye sevk ve idaresi için de sektörün en iyi operasyon yazılımını kullanıyoruz. Ayrıca, sistemde oluşabilecek her bir aksaklığın bir diğerini etkileyeceğinin de bilincindeyiz. Bunu önlemek için, problem çözme ve operasyonel işleyiş firmamız tarafından özenle organize ediyor. Böylece, diğer firmalar arasından sıyrılıyor ve sizlere daha iyi bir hizmet vermek için daima kendimizi geliştirerek daha da iyisini hedefliyoruz.

Anadolu Yakası Motorlu Kurye

Anadolu Yakasından Avrupa Yakasına göndermeniz gereken bir kargonuz varsa ve bunu hem hızlı hem de güvenli bir şekilde karşı tarafa ulaştırmak istiyorsanız ulaşmanız gereken tek adres Moto Kurye! Anadolu Yakası’nda sunduğumuz motorlu kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi aklınız kalmadan, belirlediğiniz adrese ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hem prensiplerimiz hem de tecrübemiz kapsamında kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, gönderilerinizin zamanında ulaştırmayı amaçlıyor. Bu nedenle teslimatınız için sizlere birçok seçenek sunuyoruz. Bunun için müşterilerimize normal kurye hizmetinin yanında 7/24 Moto Kurye, Vip Kurye ve ebatlı gönderiler için özel olarak sunulan Arabalı Kurye hizmetini sunuyoruz. Ayrıca; Hızlı Kurye, Acil Kurye, Gece Kurye gibi seçeneklerimiz de mevcut. Müşterilerimiz, İstanbul kapsamında verdiğimiz bu hizmetlerden Anadolu Yakası sınırlarında da yararlanabilecek.

Anadolu Yakası Acil Kurye

İstanbul’un her noktası için kaliteli hizmet sunan Moto Kurye, artık Anadolu Yakası’nda da hizmet vermekte. Burada da firmamız, standart kurye hizmetini aşarak müşterilerine Hızlı Kurye ve Acil Kurye desteği sunuyor. Normal kurye teslimatında, kargolarınız gün içinde teslim edilirken; hızlı kuryede, teslimat daha kısa sürede yapılır. Acil kurye ise kargonuzu karşı tarafa ulaştırabileceğiniz en hızlı teslimat çeşidi oluyor.

Anadolu Yakası Gece Kurye

Kargolarınızı gönderebileceğiniz birçok firma ve birçok seçenek var, bunun farkındayız. Fakat, bu hizmeti mesai saatleri dışında da sunabilen kaç yer var? Biz, Moto Kurye olarak müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak için çalışıyoruz.
Bazen her işimizi gün içerisinde halledemeyebiliyoruz veya acil bir ihtiyacımız olabiliyor. Bu gibi durumlarda kargolarınızı hem güvenli hem de hızlı bir şekilde göndermek için Moto Kurye’ye güvenebilirsiniz. Bizler, nöbetçi kurye sistemi ile gönderilerinizi tatil günlerinde ve mesai saatlerinde dilediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Anadolu Yakası Arabalı Kurye

Her geçen gün kendini daha da geliştiren ve diğer firmaların arasından sıyrılan Moto Kurye, kargolama işlemi için müşterilerine birçok opsiyon sunar. Bunlardan biri de sunduğu arabalı kurye hizmeti. Gönderileriniz eğer motosiklet ile taşınamayacak boyutlardaysa, arabalı kurye ile taşımak üzere gönderilerinizi gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz.

Anadolu Yakası Uçak Kargo Hizmeti

Bizler, Moto Kurye olarak motosikletli ve arabalı kurye hizmetimizin yanında uçak kargo hizmeti de sunuyoruz. İstanbul dışı göndermek istediğiniz kargolarınızı, hava taşıma hizmeti bulunan iller için teslim ediyoruz. Uçak kargo hizmetimizde aradaki bağı, THY Kargo ofisi aracılığı ile sağlıyoruz. Bu şekilde sizler de güvenli ve hızlı bir şekilde gönderilerinizi İstanbul dışına gönderebiliyorsunuz.

Anadolu Yakası Kurye Fiyatları

Anadolu Yakası kurye fiyatları, aldığınız hizmet kapsamına göre farklılık gösterir. Kargolarınızı gönderirken hangi hizmeti seçtiğiniz, gönderinizin ebatı ve teslimatın hangi bölgeler arasında yapıldığı fiyatları belirleyen unsurlardır. Sayfamızda bulunan iletişim bilgileri aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilir ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anadolu Yakası Kurye Telefonu

Tüm iletişim bilgilerimize ve telefon numaramıza, sayfamızdaki “İletişim” bölümünden ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve kurye rezervasyonu da yapabilirsiniz. Bunun dışında, Whatsapp destek hattımız üzerinden de 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilirlik, verdiğimiz kurye hizmeti boyunca en çok önemsediğimiz konulardan biri. Bunu, sadece kargonuzun sağlam bir şekilde ulaştırılması ile sınırlamıyoruz. Bu hizmet boyunca iletişimde kalmak ve kafanızda en ufak bir soru işareti bile kalmaması bizim için çok kıymetli. Bu nedenle, herhangi bir durumda çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.