Beykent Kurye

Beykent Kurye olarak İstanbul’un birçok semtine hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Göndermek istediğiniz kuryeleri anında teslim alır ve kurye yüklemesi en kısa zamanda gerçekleştirilir. Kuryelerinizin güvenliği için son düzey gelişmiş ve konforlu araçlar kullanılır. Beykent Kurye çalışanları 7/24 kurye teslimatı yaparak hizmet verir. İstediğiniz gün ve saatte kuryeleriniz adreslere tam zamanında ulaştırılır. Kurye şoförleri iyi araç kullanabilen ve konum bilgileri iyi olan kişilerdir. Dilerseniz kurye araçlarının türüne karar verebilme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Motor, özel araç veya hava araçlarından herhangi birini tercih edebilirsiniz. Araçlarımız son derece gelişmiş ve kuryenizi muhafaza edebilecek donanımlara sahiptir. Kurye araçlarının türüne göre kurye ücretlerinde değişiklik bulunur. Kurye fiyatlarını ve kurye hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp uygulaması aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Ataşehir Kurye hakkında görsellere bakmak isterseniz web sitemiz aracılığıyla da bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiklerinize anında geri dönüt sağlanır ve firmamız hakkında gerekli bilgiler verilir. Vermiş olduğumuz hizmet saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bağlantı kurabilirsiniz.

  • Öncelikle kurye şirketimizle iletişime geçmek ve kurye gönderim işlemleri hakkında bilgi almak son derece önemlidir.
  • Ardından kuryenizi gönderecek araç türüne karar vermeniz gerekir.
  • Kuryenizi Beykent Kurye çalışanlarına teslim etmelisiniz.
  • Kurye çalışanlarına kuryeyi götürecekleri adres hakkında adresi bilgisi verilmelidir. Kuryenin saat kaçta adrese iletilmesi gerektiği mutlaka söylenmelidir.
  • Kurye çalışanları kuryenizi güvenli bir şekilde gönderilecek olan araca yerleştirir ve gönderim için gerekli evrakları hazırlar.
  • Kuryeniz varış noktası için yola çıkmadan önce, kurye şoförleri tarafından adres için en güvenli ve kısa rotayı oluşturur.
  • Kurye sahiplerine araç bilgileri ve Beykent adaptöründen takip etmek üzere gerekli bilgiler verilir. Kurye sahibinin aracını takip etmesi için hizmet verilmiş olur.
  • Kuryeniz tam istediğiniz saate, verilmiş olan adrese teslimat edilir.

Beykent Kurye fiyatları bünyesinde bulunan motorlu kurye araçlarından ibaret değildir. Özel araçlar ve hava araçları gibi iki türde alternatif araçlarla da hizmet verilir. Fakat bu hizmetler araçların türlerine göre değişiklik gösterir. Bu fiyat değişiklikleri her sene araçların değişimine ve model özelliklerine göre değişir. Araçların modelleri taşıma kapasiteleri gibi fiziksel özellikleri son derece etkilidir. Kurye araç ücretleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Ataşehir kurye çalışanları ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Beykent kurye hizmetleri arasında normal prosedürlerle hazırlanan gönderimlerin yanı sıra acil gönderimlerde bulunur. Bu acil kurye hizmeti rezervasyonu anlık olarak gerçekleştirir. Kurye çalışanları kuryeyi teslim aldıktan sonra direkt adrese yönlendirilir. Beykent kurye hizmetleri 7/24 çalışma hizmeti verdiği için acil kurye dağıtımları içinde son derece hazırlıklıdır. İstanbul’un birçok farklı bölgesine hızlı araçları sayesinde kurye teslimi yapar. Kurye şoförlerinin pratikliği ve konum bilgileri de acil kurye hizmetini gerçekleştirmek için oldukça önemli bir kriterdir. Kuryeniz firmamızın sağladığı güvenceler sayesinde tam zamanında belirtilen adrese teslim edilir. Kuryenizin yapısına herhangi bir zarar verilmeden teslimat sorunsuz olarak gerçekleşir. Acil kurye hizmeti normal kurye hizmetlerine oranla farklı yapıda olduğu için ücretleri daha farklıdır.

Beykent Kurye gece hizmeti için dönüşümlü olarak çalışan özel kurye şoförlerine sahiptir. Gece göndermek istediğiniz kuryeleriniz güvenli bir şekilde adrese ulaşır. Teslimat İstanbul’da bulunan birçok semtteki adrese her saate yapılır. Gece kurye gönderme hizmetinden istediğiniz zaman iletişime geçerek yararlanabilirsiniz. İletişim için telefon numarasını veya internet sitemizi kullanabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz mesajlara tarafımızdan anında geri dönüş sağlanır.