Bir yıl daha biterken!

2018 in son günlerinde her sektörün yoğun çalışma temposu, ulaşım trafiği ile kesişince haliyle ortaya çıkan karmaşanın en pratik çözümü de Moto Kurye oluyor.

Devamı için

Moto Kurye hep burada!

Mevsimler geçiyor hava şartları değişiyor. Global dünya değerleri, ekonomik hareketler, ticari piyasalar, turizm gelişmeleri. Siz bu gündem maddelerine daha nicelerini ekleyebilirsiniz.

Devamı için

Moto Kurye Eğitimi – 2. Bölüm

Bilindiği gibi ülkemizde eğitimi olmayan mesleklerden bir tanesi de Moto Kurye mesleğidir. Motosikletli Kuryeler Derneğinin çalışmaları sayesinde meslek olarak kabul edilmiş ve tehlikeli meslekler bölümüne alınması için gerekli çalışmalar devam etmektedir.

Devamı için

Acil gönderi para basıyor

Vatandaşın ve şirketlerin acil durumda sıkça başvurduğu motorlu kurye işinde kazançlar, 20 bin lirayı buluyor. Kilometre başına ücret alınan sektörde, Kadıköy’den Beylikdüzü’ne VIP hizmet adı altında bir evrak 272; paket 707 liraya gidebiliyor. Kazancı duyanın kaçak çalıştığı piyasada dolandırıcılık da kol geziyor.

Devamı için

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı! 30 Ağustos Zaferi, aziz Türk milletinin gücünü göstermesi bakımından büyük anlam ifade etmektedir. 26 Ağustos’ta başlayıp, 30 Ağustos’ta Türk ordusunun zaferiyle sonuçlanan Başkomutanlık

Devamı için

Kış geliyor, işler zorlaşıyor

Ülkemiz coğrafyasında her ne kadar küresel ısınmaya bağlı iklim değişimleri yaşasak ta genellikle mevsimleri zamanında yaşıyoruz. Ve okulların açıldığı, trafiğin arttığı, şehir dışında olan insanların

Devamı için

Operasyonun Önemi

Moto Kurye taşıma hizmeti her ne kadar Kurye ve gönderi arasında geçiyor gibi görünse de işin teori aşamasındaki merkezi operasyon birimidir. Gün içinde gelen yüzlerce

Devamı için

Gönderi taşıma ne demektir?

Fiziki olarak sahip olduğunuz herhangi bir materyali bir yerden başka bir yere teslim alma, taşıtma, teslim ettirme işlemine nakliye, lojistik, taşımacılık, materyale de gönderi denir.

Devamı için

Gönderinin içinde ne var?

Kurye firmaları taşıdığı malzemenin içeriğinden sorumlu mudur? Bu yıllardır sorulan ancak cevabı netlik kazanamamış sektörümüzle ilgili bir sorudur. Şöyle ki; Bazı işlemler şifahen yani sözlü

Devamı için

Kargo ile Kurye Arasındaki Farkı Mutlaka Anlarsınız!

Adı ilk duyulmaya başlandığından beri Kurye ile Kargo hep karıştırılmış ya da kıyaslanmıştır. Öncelikle gerekçe fiyatlandırma olmuştur. Bu sebep le aynı şehirde olsa bile insanlar daha ucuza! diyerek kargoyu seçmişlerdir. Kargo derken tabi ki ülkemizin dört bir yanına teslimat yapabilen birden fazla markası olan takriben 50 milyar dolarlık dev bir sektörden bahsediyoruz. Bu sektör binlerce çalışanı ile neredeyse ülkenin %60’ına hizmet veriyor. Muazzam değil mi?

Devamı için

Vip Kurye İle Güvenli Kurye Hizmeti

Kurye sektörü her geçen gün hızla gelişen ve büyüyen bir sektör olmuştur. Bağlantılı olarak çalıştığı sektörler ve firmaların gelişiminde olumlu yönde etkilenen kurye kiralama sektörü de kendi içinde gelişmelerle VİP kurye hizmetini sunmaktadır.

Devamı için

Express Kurye Hizmetimiz Kalitemizi Gösteriyor

Alanında uzman motorlu kuryelerimizle istenilen evrakları zamanında ulaştırmanın sözünü siz değerli müşterilerimize verebiliriz. Uzun yıllardır kiralık kurye ve Express kurye hizmetleri ile sektörde yer edinmiş firmamız müşteriler için her zaman kaliteli hizmet anlayışı ile hareket etmiştir.

Devamı için

7 Gün 24 Saat Üsküdar Kurye Hizmeti

İstanbul gibi bir şehirde ticari anlamda hizmetlerinizi uluslararası düzeye çıkarmak isteyebilirsiniz. Özellikle alışverişleri için sizi seçen müşterilerinize yalnızca birkaç saat içerisinde sipariş teslim etme sözünüzü

Devamı için

Moto Kurye’de Dudullu’nun Mimarı

İstanbul gibi yoğun trafiğin olduğu yerde ticari anlamda müşterilerinize mükemmel hizmet vermek isteyebilirsiniz. Özellikle alışveriş için aynı gün teslim garantisi nedeni ile sizi seçen kişileri mağdur etmemeye özen göstermelisiniz.

Devamı için

Kartal Kurye Hizmetleri

Kartal kurye hizmeti İstanbul’ un ilçeleri ile semtlerine motorlu kurye, arabalı kurye ve vip kurye ile hizmetinizdedir. İhtiyaç anınızda 0544 795 89 09 iletişim numarasından

Devamı için

Pendik Motorlu Kurye Hizmetleri

Birçok kişinin kurye işlerinde karşılaştığı ortak sorun olan geç gönderim sağlanması, fiyat oranının yüksek olması ya da hasarlı gönderim sağlanması sorununa Pendik Kurye sayesinde artık

Devamı için

Altunizade Moto Kurye İşlerinde 1 Numaralı Firma

Prestijli bir firma olmak ve siparişleri müşterilerine en hızlı şekilde teslim etmek istiyorsanız, bunu mutlaka en güvenilir marka ile yerine getirmek isteyebilirsiniz. Motor aracılığı ile İstanbul genelinde çalışmalarını sürdüren işletmemiz, Altunizade ve civarında da Moto Kurye olarak sizlerin yanında yer almaktadır.

Devamı için

Tuzla Moto Kurye Hizmetleri için tek adres

Gün içerisinde İstanbul içerisinde herhangi bir koli, paket ya da evrak gönderilerini kısa sürede ulaştırmak isteyebilirsiniz. Yoğun trafik ve stresin olduğu metropol şehirde tüm bu arayışlarınıza nokta koyacak bir firma olduğumuzu bilmelisiniz.

Devamı için

Motosikletli Kurye Olmak

Hava o kadar güzel ki, ilkbaharın güzel kokuları yakmayan ama ısıtan güneşin ışıkları ile birleşiyor. Belediye otobüsü ile köprüden geçerken aralık olan camdan tatlı tatlı

Devamı için

Moto Kurye Sektörünün Gelişimi

90’lı yılların başında hayatımıza giren ve o tarihten beri her geçen gün gelişen Motorlu Kurye sektörü günümüzde vazgeçilmez partner hizmetidir. Bu hizmet ilk yıllarda her ne kadar sınırlı kitleye hizmet ediyor gibi görünse de özellikle İstanbul da trafik meselesinin çözülmeyecek durumda olması hizmet oranının nerdeyse %90’lara kadar çıkarmıştır.

Devamı için

KURYE ÇAĞIR-30 dk.'da kapında!
error: Content is protected !!
× WhatsApp